Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pravda o konci v seriálu Ulice: Patricie Solaříková exkluzivně pro eXtra.cz!

Zdroj: archiv
+ Dalších 51 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Patricie Solaříková (30) hraje v nekonečném seriálu Ulice dlouhých třináct let. Lidé ji nejvíce znají jako Terezu Jordánovou. Jenomže v poslední době se děj její postavy začal podivně vyvíjet. Všechno nasvědčovalo tomu, že Tereza zanedlouho odjede za svým manželem a opustí školu a ulici. Půvabná herečka Patricie Solaříková promluvila o tom, jak to s Terezou nakonec dopadne.

Postava Terezy Jordánové je v seriálu Ulice snad od jeho počátku. Herečka Patricie Solaříková prakticky na seriálu vyrostla. Z malého písklete vyrostla nádherná žena, která se v současné době vedle herectví živí moderováním nebo modelingem.

Patricii si lidé zamilovali a v seriálu patří dlouhodobě k nejoblíbenějším postavám. Před nějakou dobou ale došlo v Ulici k několika změnám. Tereze odjel do zahraničí manžel David a ona se začala bez něj sama trápit.

Proto poprosila ředitelku Puklickou, zda by mohla dát výpověď trochu dřív, než bylo v plánu. Od této chvíle diváci začali okamžitě spekulovat o tom, co se s postavou Terezy stane. Většinou totiž bývá, že když postava odjíždí za hranice, tak její působení v seriálu končí.

Bohužel ani tentokrát to nebude jinak. "Ano, je to tak. Po 13 letech jsem z Ulice odešla. Bylo to na mou žádost a po vzájemné přátelské domluvě," potvrdila informaci herečka eXtra.cz. Diváci budou z této zprávy jistě rozladěni. Na druhou stranu po třinácti letech je dobré udělat změnu.

Související články

Další články