Lucie Borhyová (38) je velmi krásná žena. A dá se říct, že je opravdu nejkrásnější moderátorka na TV Nova. Diváci ji milují, a proto je na obrazovkách tak dlouho a pořád je velmi žádanou. Lucka si dává na svém vzhledu hodně záležet. Dře ve fitku a chce být pro svoje diváky krásná. A samozřejmě že nejenom pro ně.

Jenže stejně jako obyčejným ženám, ani jí se nevyhnou menší váhové výkyvy. Při focení titulní stránky kalendáře Lucie Borhyová 2017 ukázala bříško, a přestože na sobě tvrdě dře v posilovně, dalo by se na něm trochu přidat. Má skvostný zadek, paže i stehna, ale co zamakat na břišácích? Z kalhot jí totiž lezly malé špíčky.

Nejvíce hubená byla Lucka, když se rozešla se svým bývalým partnerem a otcem dcery Lindy, sporťákem Michalem Hrdličkou. Od té doby ale uběhl nějaký ten pátek a je vidět, že Lucka se má opravdu dobře. Samozřejmě jí to pořád sluší, ale poslední dobou přibrala tak 7 kilogramů. A je to znát! Že by si ji vykrmoval její nový tajemný přítel? Nebo za to snad mohly těsné kalhoty, do kterých se Lucka navlékla? Hlavní je, že je Lucka spokojená a cítí se dobře!