Marian redaktorovi eXtra.cz tvrdil, že s Ivou začal flirtovat týden po jejích patnáctinách. „Už jsem ji znal z dřívějška, ale pak jsem viděl její komentáře na Facebooku a řekl jsem si, co je tohle za holčinu. Nebyla jako ostatní, působila jako starší,“ upřesnil Marian před časem s tím, že po Iviných narozeninách spolu začali randit a následně se poprvé objevili i v jedné posteli. Pak Iva otěhotněla.

Jenže redakci se ozval člověk, který jejich tvrzení zpochybňuje. „Seznámil se s ní, když jí bylo čtrnáct. Nikoliv patnáct,“ míní člověk, který si přál zůstat v anonymitě, ale oba manžele zná. Navíc žije, stejně jako věkově vzdálený pár, v Semilech nedaleko Trutnova.

Dnes Iva s Marianem čekají druhého potomka a oba se těší, že se jejich rodinka rozroste. Marian sám redakci přiznal, že kvůli tomu, že s ním Iva otěhotněla už v patnácti letech, ho mnozí označovali za pedofila. Ovšem manželský pár žije spokojený život, slovní narážky druhých přehlíží a lidem předvedl, že láska dokáže hory přenášet .