Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pravda o jejich vztahu: Jak se seznámila Iva (17) a Marian (45) z Výměny? Všechno bylo jinak!

Mají se moc rádi… Kdo koho více?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Iva (17) a Marian (45), hvězdy kontroverzního dílu Výměny manželek s rekordní sledovaností, možná skrývají velké tajemství... Zatímco tvrdí, že se poznali až týden po Iviných patnáctých narozeninách, redakce eXtra.cz získala informace od člověka ze Semil, že to bylo mnohem dříve...

Marian redaktorovi eXtra.cz tvrdil, že s Ivou začal flirtovat týden po jejích patnáctinách. „Už jsem ji znal z dřívějška, ale pak jsem viděl její komentáře na Facebooku a řekl jsem si, co je tohle za holčinu. Nebyla jako ostatní, působila jako starší,“ upřesnil Marian před časem s tím, že po Iviných narozeninách spolu začali randit a následně se poprvé objevili i v jedné posteli. Pak Iva otěhotněla.

Jenže redakci se ozval člověk, který jejich tvrzení zpochybňuje. „Seznámil se s ní, když jí bylo čtrnáct. Nikoliv patnáct,“ míní člověk, který si přál zůstat v anonymitě, ale oba manžele zná. Navíc žije, stejně jako věkově vzdálený pár, v Semilech nedaleko Trutnova.

Dnes Iva s Marianem čekají druhého potomka a oba se těší, že se jejich rodinka rozroste. Marian sám redakci přiznal, že kvůli tomu, že s ním Iva otěhotněla už v patnácti letech, ho mnozí označovali za pedofila. Ovšem manželský pár žije spokojený život, slovní narážky druhých přehlíží a lidem předvedl, že láska dokáže hory přenášet .

Související články

Další články