Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pravda o jeho vztahu s Michaelem Jacksonem: Kevin ze Sám doma řekl všechno

Pravda o jeho vztahu s Michaelem Jacksonem: Kevin ze Sám doma řekl všechno
Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 13 fotografií
pravda
Macaulay Culkin (39) alias Kevin ze Sám doma se s Michaelem Jacksonem (†50) kamarádil od devadesátých let. Nejdřív se objevil v jeho videoklipu, potom za ním začal jezdit na nechvalně proslulý Neverland. Tehdy mu bylo jedenáct. Když se v roce 2005 rozjely soudní procesy proti Jacksonovi, vždycky stál na jeho straně. A nic se na tom nezměnilo ani deset let od smrti krále popu.

Jednou přítel, vždycky přítel. Touto zásadou se očividně řídí Macaulay Culkin, který i deset let od smrti Michaela Jacksona brání jeho čest.

Tragicky zesnulého krále popu obvinili ze zneužívání nezletilých nespočetněkrát. Macaulay u řady soudních stání svědčil v Jacksonův prospěch. Sám se s ním kamarádil už od jako 11letý a často trávil čas na Neverlandu. Už v roce 2005 u soudu Culkin popřel, že by Jackson dětem ubližoval.

A na jaře 2020 to udělal nečekaně znovu. Rok od premiéry kontroverzního dokumentu Leaving Neverland, ve kterém přišla Michaelova vina znovu na přetřes, otevřeně promluvil o své zkušenosti s legendárním zpěvákem. "Nikdy mi nic neudělal a ani jsem ho nikdy neviděl něco dělat jiným. A zvlášť teď nemám žádný důvod něco zatajovat. Zemřel před více než deseti lety," řekl americkému časopisu Esquire.

Nic jsem neviděl

"Pokud se cokoliv dělo - a nechci říct, že je to teď v módě nebo tak něco - teď je nejvhodnější chvíle o tom promluvit. A kdyby bylo v mém případě o čem, určitě bych to udělal. Jenomže není, nikdy jsem nic neviděl a nikdy mi nic neudělal," dodal bez pochyb Macaulay.

Jak to bylo doopravdy, ví jenom sám Michael Jackson. Culkin nemusel být úplně u všeho. Jestli jsou ale obvinění z loňského dokumentu skutečná, anebo vymyšlená, však už zpěvák nikdy nepoví.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy