Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

PRAVDA O JÁGROVI A KOPŘIVOVÉ: Kopačky?! Veronika se prý mazlí jen s Jardovou slávou!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 47 fotografií
Exkluzivně
Po téměř třech letech velké lásky zažívají Jaromír Jágr (46) s Veronikou Kopřivovou (27) obří krizi. Už řadu měsíců se spekuluje, že jim to neklape jako dřív. A jak zjistili redaktoři eXtra.cz, je to prý mnohem horší. Jarda a Veronika mají neshody, jež mohou skončit rozchodem. A k tomu se má už delší dobu schylovat!

Jaromír Jágr (46) a Veronika Kopřivová (27) prožívají nejtěžší období od chvíle, kdy se před téměř třemi lety dali dohromady. Vztah hokejové legendy s vyučenou kadeřnicí a bývalou striptérkou se podle informací eXtra.cz začíná bortit.

V Jágrově kladenském panství už prý Veronika hospodyňku dávno nedělá. "Už spolu nebydlí. Veronika chtěla do Prahy, ale Jarda chtěl zůstat na Kladně. Takže to vyřešili tak, že Jarda zůstal a Veronika odešla," řekl eXtra.cz člověk z blízkého okolí Kopřivové a Jágra.

Vysoký věk i zdravotní potíže zabránily Jágrovu velkolepému návratu na led. Tehdy se rozhodl, že si hokejový důchod alespoň užije. Všude se psalo, že si plánuje pořídit penthouse v nejnovějším pražském mrakodrapu. "Nakonec ho nekoupil, neměl na to. Prostě chtěl, aby se o něm psalo," pokračuje důvěryhodný zdroj, který si nepřál být jmenován.

Dosavadní spekulace o tom, že Jarda s Veronikou už se nemilují, se zdají být založeny na pravdě. "Veronika s ním zůstává už jen kvůli slávě. Nebýt jeho jména, které zná každý, nebyli by spolu. Ona se zvládne uživit sama, vydělává dost, od Jardy peníze nepotřebuje," uzavřel pro eXtra.cz zdroj.

Tak uvidíme, zda se Jágr pochlapí a bude usilovat o to, aby se znovu stal mužem Veroničina srdce i života. Bude zajímavé sledovat, zda krize jejich vztahu skončí kopačkami, anebo návratem Veroniky do Kladna.

Související články

Další články