Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Pravda o bytě Plíškové a Hrdličky: Strach a nekončící utrpení!

Sousedé kvůli bytu Plíškové prý neskutečně trpí!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 51 fotografií
Když Karolína Plíšková (26) koupila byt v centru Prahy, začalo pro sousedy peklo. Tenistce patří celé horní patro včetně podkroví. Situace je prý delší dobu neúnosná, ale Plíšková s manželem Michalem Hrdličkou (29) očividně nejeví zájem s tím něco udělat.

Tohle může Karolínu Plíškovou dostat do pořádného průšvihu. Tenistka vlastní v centru Prahy prostorný byt, z nějž udělala hotelový pokoj. A od té doby nemají sousedé klid!

Dvě koupelny a devět lůžek pro devět hostů. Tak zní inzerát na serveru Airbnb.com, kde je apartmán slavné tenistky a manželky Michala Hrdličky nabízen. Realita je prý jiná, podle sousedů bylo v bytě najednou rovná dvacítka lidí. S informací přišel deník Blesk.

Byt si pronajímají především zahraniční turisté, kteří se jezdí do stověžaté bavit. „Je to hrůza! Oni sem jezdí hlavně na víkendy a pořád křičí. Je tu po nich neustále nepořádek. Už asi 14 dní se jim před dveřmi válí taška plná lahví,“ řekla Blesku jedna z rozhořčených sousedek.

„Sousedé, kteří bydlí nejblíže, jsou už fakt zoufalí. Přes den nemají klid, v noci nemají klid. A Plíšková s Hrdličkou se k tomu nepostaví čelem,“ dodala s tím, že tenistka na místo vůbec nechodí a sportovní moderátor měl byt navštívit pouze jednou.

Advokát Plíškové tvrdí, že o šílenostech, které v pronajímaném bytě mají probíhat, nemají ponětí. Přes jeho slib, že se tím budou zabývat, nemají utrápení sousedé žádnou jistotu, že se konečně začne blýskat na lepší časy.

Mohlo by vás zajímat

Další články