Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pravda o božské Marilyn Monroe: Přeceňovaná lehká holka bez talentu

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Marilyn Monroe
KOMENTÁŘ: V dnešní době se snad nenajde člověk, který by neznal sexsymbol a herečku Marilyn Monroe. Až si zahrála v několika filmech, byla považována ze jednu z nejkrásnějších a nesmyslnějších žen té doby, tak ve skutečnosti to byla holka bez talentu, která vlezla do postele snad každému, kterému chrastily v kapse chechtáky nebo se řadil do takzvané lepší společnosti.

Marilyn Monroe (93) byla nalezena mrtvá hospodyní 5. srpna 1962. Dle výpovědi měla hlavu zabořenou do polštáře, v ruce držela telefonní sluchátko a vedle ní ležela lahvička s barbituráty, tedy těžce návykovými léky na spaní.

Spousta lidí i v dnešní době bere Marylin jako sexsymbol a jakýsi vzor. Skutečnost je ale úplně jiná. Blonďatá diva neměla prakticky žádný výjimečný talent. Ba naopak, byla průměrná a to, že se vyspala s kdejakým významnějším člověkem, z ní modlu rozhodně nedělá.

Podle mnohých mohl být jedním z důvodů její smrti poměr s americkým prezidentem J. F. Kennedym. Herečka údajně po jejich rozchodu státníkovi hrozila, že zveřejní pravdu o jejich vztahu. Marylin byla také psychicky labilní a několikrát se během života pokusila o sebevraždu.

Na svoji dobu sice byla kontroverzní a jistým způsobem sexy, ale nic takového, na co by lidé mohli být pyšní. Kdybychom ji měli přirovnat k současným rádoby hvězdičkám, tak to byla taková Nela Slováková (29) 50. let.

Související články

Další články