Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Pravda a mrazivé detaily o smrti lady Diany (†36): Nechal ji odstranit princ Charles?!

Stál za smrtí Lady Diany princ Charles?
+ Dalších 9 fotografií
Lady Diana (†36) před více než dvaceti lety zahynula v Paříži tragickou smrtí po zběsilé honičce s paparazzi. Zdálo se vám celé ty roky, že je na oficiální verzi skonu maminky princů Williama (36) a Harryho (34) něco divného? Pak vás intuice neklamala. Z Buckinghamského paláce se šíří děsivé podrobnosti, podle kterých údajně nechal Dianu odstranit její manžel a nástupce trůnu princ Charles (69)!

Pravda o smrti princezny Diany je krutější, než si kdo vůbec dokázal představit. Po letech vyplouvají na povrch informace, z nichž se musí rosit čelo především princi Charlesovi. Prý to byl totiž on, kdo nechal Dianu v zájmu svém a monarchie odstranit.

Stopy vedou k Charlesovi díky druhé pitvě. Z té totiž vyplynulo, že Diana měla nehodu v pařížském tunelu přežít. „Zabila ji až smrtelná injekce, kterou dostala v sanitce, která ji převážela do nemocnice,“ uvedl zdroj z Buckinghamského paláce s tím, že princeznu měli zabít agenti britské tajné služby MI5. Údajně jim dal příkaz samotný Charles.

Původní plán byl takový, že Diana zemře při bouračce. Pro všechny případy ale existovalo i záložní řešení. Látku v těle by odhalily důkladné testy, ale celá akce byla dokonale promyšlená. „Mnohé původní testy byly zfalšovány,“ poznamenal zdroj z paláce.

Že se blíží tragédie, tušila i samotná Diana. Rovných deset měsíců před osudným dnem sepsala dopis, v němž podezřívala Charlese z přípravy její smrti. „Můj manžel plánuje způsobit nehodu mého auta. Bude to selhání brzd a z nehody vyjdu s vážným poraněním hlavy,“ domnívala se Diana podle server independent.co.uk a nebyla daleko od pravdy.

Celá věc se navenek tváří jako dávno uzavřená, ale v královské rodině prý klidná atmosféra rozhodně nepanuje. „Oba princové, William i Harry, přísahali, že za tohle bude jejich otec ještě pykat,“ uzavřel zdroj, který má dění v Buckinghamském paláci dokonale přečtené.

Mohlo by vás zajímat

Další články