Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pravá tvář vraha z Rychnova: Tyran, který se chlubil celebritami

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
rychnovský vrah
Rychnovský vrah Miloslav D. (49), který minulý čtvrtek chladnokrevně zastřelil svou manželku Helenu (†47), měl podle všeho pověst člověka vychloubající se úplně se vším. Na sociální síť hojně umisťoval fotografie své rodiny, zážitků z cest a také fotografie se známými osobnostmi... Většina z nich mezi jeho známé ani kamarády nepatřila. Údajné styky s vlivnými lidmi také používal podle jeho dcery k manipulacím a výhrůžkám směrem k manželce, která se ho i s dětmi poslední roky velmi bála.

Miloslav D. působil na veřejnosti jako uznávaný novinář a reportér, který má styky se známými tvářemi českého šoubyznysu. Chtěl zkrátka, aby na něho byla upřena pozornost za každou cenu. Proto se fotil se známými tvářemi a snažil se vetřít do jejich přítomnosti. Pokaždé snímky umisťoval na sociální sítě...

"Byl to neskutečný manipulátor a na veřejnosti se šíleným způsobem přetvařoval, aby nabyl dojmu, že ‚svou rodinu‘ miluje a je dobrosrdečný člověk, ve skutečnosti se ale jedná o podlého psychopata," napsala jeho dcera Dominika, kterou Miloslav jedním výstřelem připravil o maminku.

Naposledy se Miloslav D. účastnil květnového hokejového šampionátu v Bratislavě, kam odjel se skupinkou dalších novinářů na tzv. press trip. Tam se také podle jeho Facebooku často fotil s lidmi z řad známých umělců, sportovců i zmíněných novinářů. Chlubil se fotkami s režisérem Petrem Jáklem, moderátorkou Innou Puhajkovou nebo hokejistou Davidem Moravcem.

Svou pravou tvář Miloslav D. ukázal ale minulý týden Legálně drženou pistolí střelil zezadu svou manželku Helenu do hlavy v jedné z rychnovských restaurací. Stalo se tak, když mu oznámila, že se s ním hodlá rozvést. Chladnokrevné vraždě předcházelo letité psychické týrání nejen ženy, ale i jeho tří dětí. Podle jedné z dcer se ho celá rodina obávala a musela se před ním dokonce v noci zamykat.

Takový byl ve skutečnosti Miloslav D., který se navenek prezentoval, jako všeznalý člověk s dlouhými prsty - Miloslav D. se v Rychnově mohl stát dokonce politikem. V roce 2014 totiž kandidoval jako nestraník za hnutí ANO v komunálních volbách, byl dokonce na třetím místě kandidátky. Nakonec se stal prvním náhradníkem, v počtu preferenčních hlasů ho dva kolegové předběhli.

Související články

Další články