Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pravá blondýnka znovu v akci: Reese Witherspoon bojuje s koronavirem po svém

Zdroj: 2001 MGM Pictures
+ Dalších 14 fotografií
odměna
Stejně jako v Česku, i v některých státech Ameriky se kvůli koronaviru učí děti z domu. Pravá blondýna Reese Witherspoon (44) se rozhodla odměnit tvrdou práci učitelů, kteří musí vymýšlet, jak žáky učit online, a rozdává jim oblečení své vlastní značky zdarma.

Reese Witherspoon je už léta vlastníkem značky Draper James, pod kterou navrhuje a prodává vlastní kolekce oblečení. V těchto těžkých časech se rozhodla, že tvrdou práci učitelů, kteří se snaží své žáky vzdělávat z domu, odmění tím, že jim své oblečení pošle zdarma.

Herečka je matkou tří dětí, a proto si práce učitelů velmi váží. „Během karantény učitelé vzdělávají naše děti z domovů, přes internet, učí se s novými technologiemi za pochodu a u toho zvládají dělat svou práci. Proto jim teď chci dát trochu víc lásky,“ vysvětlila Reese.

Učitelky mohou na stránkách oděvní značky vyplnit formulář, kam napíšou své kontaktní údaje a ofotí identifikační kartu ze školy. Následně obdrží email s vysvětlením, jak mohou získat kus oblečení zdarma.

Ušetřené tisíce

Už jen kvůli jménu zakladatelky nepatří značka Reese Witherspoon mezi ty levnější. Za jedny šaty si herečka ve svém internetovém obchodě účtuje i 150 dolarů, v přepočtu tedy zhruba 3800 korun. Mít možnost získat tak drahý kus oděvu zdarma proto učitelky určitě potěší.

Související články

Další články