Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Pravá blondýnka má nový palác: Snový dům Reese Witherspoon je dokonalost sama

Reese Witherspoon koupila dům za téměř půl miliardy korun.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
galerie přepychu
Herečka Reese Witherspoon (44) se všem zapsala do paměti zejména díky filmu Pravá blondýnka. Půvabná herečka nemá o peníze nouzi ani téměř po dvaceti letech, kdy film, kde ztvárnila ikonickou blonďatou právničku Elle Woodsovou spatřil poprvé světlo světa. Herečka se totiž opět rozhodla investovat své gigantické úspory do nového domu, tentokrát téměř půl miliardy korun do sídla v Brentwoodu.

Jako v paláci! Přesně takhle lze jednoduše definovat nové sídlo herečky Reese Witherspoon. Luxusní dům koupila za 19 milionů dolarů, což je v přepočtu 412 milionů korun. Sídlo ukrývá několik ložnic s prostornými koupelnami, které díky bílému mramorovému nábytku působí velmi vzdušně a elegantně. V paláci se také nachází několik obývacích místností s vestavěným krbem, luxusně vybavenou kuchyň zdobí mramorové povrchové desky a zlaté lustry. Dům se chlubí obrovským venkovním bazénem a venkovním posezením s vestavěnou kuchyní a krbem.

Dna se nikdy nedotkla

Půvabná blondýnka má celý život to štěstí, že její hvězdná kariéra nikdy nepocítila dno nezájmu a malých rolí. Herečka se nejvíce zapsala do paměti diváků díky filmu Pravá blondýnka, kde ztvárnila ikonickou právničku Elle Woodsovou. Hlavní nezapomenutelnou roli ztvárnila také v romantickém dramatu Velmi nebezpečné známosti, který získal několik filmových ocenění.

V roce 2006 získala Reese Whitherspoon i to nejprestižnější ocenění, a to Oscara, za nejlepší ženský herecký výkon ve filmu Walk the Line.

Krásné herečce chodí dodnes jedna pracovní nabídka za druhou. Možná je to i díky jejímu mladistvému vzhledu. Ve svých čtyřiačtyřiceti letech totiž vypadá stále jako dvacetiletá slečna a vedle své dcery vypadá spíše jako její dcera.

Podívejte se v galerii, jaký palác si Pravá blondýnka pořídila tentokrát.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy