Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

„Přátelství“ heroinové Katky se závislačkou Petrou: Teď vám povím, jaká bárbína doopravdy je!

Katka promluvila o vztahu s bárbínou!
Zdroj: eXtra.cz, Facebook
+ Dalších 29 fotografií
Dcera známých filmařů Petra Cielová na sebe nedávno upozornila, když na internet začala přidávat poznatky o nejznámější české narkomance Katce. Tvrdila, že jsou kamarádky dlouhých patnáct let. A doložila to i starými fotkami. "Mezi feťáky přátelství neexistuje," říká Katka, která ale potvrdila, že se znají. A prozradila, jaký mají ve skutečnosti vztah!

O život feťačky Katky Bradáčové se zajímají tisíce lidí. A dcera slavných filmařů Petra Cielová, která je sama závislá na pervitinu, jim v tom pomáhá. Když o Katce poprvé napsala na Facebook, strhla se doslova lavina nenávisti. Lidé ji podezírali z toho, že se na nešťastném osudu Katky přiživuje!

Jenomže do už tak zdeptané Petry pálili neprávem. Katka nám potvrdila, že se skutečně znají patnáct let a mají k sobě blízko.

„Bárbína určitě není zlá holka. Ale mezi feťáky se podrazy konají prostě denně. Dřív to tak nebývalo, ale v dnešní době je to čím dál horší,“ řekla eXtra.cz Katka. „Určitě mi nevadí, že o mně píše na internetu. Naopak jsem za to docela ráda. Dokonce se mě ptala, jestli to může udělat,“ dodala.

„Nedá se určitě říct, že jsme kamarádky na život a na smrt. To neexistuje. Ale mám ji ráda, známe se fakt dlouho,“ uzavřela nejznámější česká narkomanka.

Katce se teď začíná blýskat na lepší časy. Po letech se v redakci eXtra.cz setkala s režisérkou Helenou Třeštíkovou, která s ní natáčela dokument. A vše nasvědčuje tomu, že vazby už podruhé nezpřetrhají!

Mohlo by vás zajímat

Další články