Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Přátelství Dary Rolins a Tomiho Popoviče v troskách: Zpěvačka poslala bývalého kamaráda na psychiatrii

Dara Rolins urazila Tomiho Popoviče: Zpěvačka poslala bývalého kamaráda na psychiatrii
Zdroj: koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
konec přátelství

V minulosti byli zpěváci Dara Rolins a Tomi Popovič nerozlučná dvojka. Dnes je ale jejich přátelství hluboko pod bodem mrazu. Podle informací deníku Nový čas za problémy zřejmě stojí muzikantova uražená ješitnost. Nepřenesl totiž přes srdce, že jeho drahá kolegyně sice na svém narozeninovém koncertě ve vyprodané pražské O2 areně zazpívala jejich společný hit Nebo, peklo, raj, ale místo Tomiho si píseň střihla se zpěvačkou Tinou. 

Uražené ego

Československá královna popu a R&B Dara Rolins uspořádala k příležitosti svých významných kulatin velkolepý narozeninový koncert v pražské O2 areně, kterou se zpěvačce podařilo vyprodat. Blonďatá diva na pódiu zazpívala své nejslavnější hity a pozvala si i řadu hostů. Show, kterou si nadělila k padesátinám, ale nečekaně skončila hořkou dohrou.

Podle informací slovenského deníku Nový čas nemohl její kolega z branže Tomi Popovič rozdýchat, že na stage koncertní haly nejenže nebyl pozván, ale zpěvačka si slavný společný duet Nebo, peklo, raj dokonce dovolila nazpívat místo něj s Tinou.

Zpěvák, který na rozdíl od slavného hitu už poněkud upadl v zapomnění, si takové ponížení nemohl nechat líbit a Daře prý poslal pořádně nakvašenou SMS, ve které nešetřil výčitkami a urážkami.

„Kdyby popová celebrita oslavovala svoje kulaté výročí na scéně např. v USA, myslíte, že by jeden z nejznámějších songů její kariéry nezazněl na megaoslavě v takovém zpěváckém obsazení, v jakém se stal známým? Samozřejmě, nejsme v Americe, a tak nemáme ani americké způsoby,“ prohlásil Popovič „Daře jsem poslal svou osobní gratulaci ke kulatému výročí,“ sdělil muzikant výše zmíněnému deníku.

Dara se brání

Jeho slova si ale Rolins nenechala líbit a Tomiho pořádně rozcupovala. „Osobní gratulaci? Já bych jeho dost nechutnou slohovou práci, kterou mi poslal, plnou výčitek a urážek, nazvala jinak, ale protože mě to u Tomiho vlastně vůbec nepřekvapilo, tak to neřeším. Doporučila bych mu vyměnit psychiatra a dát se konečně do zenu. Nechápu, že může být tak talentovaný člověk tak nenávistný a dlouhodobě frustrovaný. Na jeho místě bych se soustředila na rodinu a na to, co získal, ne to, co ztratil,“ uvedla na jeho adresu zpěvačka pro Topky.sk.

Podle Tomiho se ovšem jedná o výmysl. „Jestli má být automaticky bez důkazů vnímané jako pravda, že jsem Daře poslal SMS plnou urážek, ať tu osobní SMS klidně celou zveřejní a ať případně tučně zvýrazní ty urážky, které tam viděla. Já jsem je tam nezaregistroval,“ reagoval Popovič s tím, že je sice velmi upřímný, ale lidi neuráží.

V souvislosti s hitem Nebo, peklo, raj podle svých slov zpěvák už dlouho registruje z Dařiny strany distanc. „Musím říci, že mě hysterická a urážlivá reakce Dary v médiích překvapila. Asi ji vytrhlo z permanentního zenového stavu, že jsem si dovolil konstatovat pravdivé skutečnosti o tom, že já jsem na její koncert pozvaný nebyl, ale moje hudba ano,“ vyjádřil se.

„Její urážlivé výmysly o psychiatrech a rodině komentovat radši nebudu. Nemám v sobě nenávist, jen nesnáším neférovost,“ dodal Tomi Popovič.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy