Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Přátelé vešli na obrazovky před 26 lety: Monica podlehla plastikám, Chandlera zničil alkohol

Přátelé vešli na obrazovky před 26 lety: Monica podlehla plastikám, Chandlera zničil alkohol
Zdroj: National Broadcasting Company (NBC)
+ Dalších 12 fotografií
proměny
Už 26 let uběhlo od chvíle, kdy diváci mohli na obrazovkách sledovat první díl seriálu Přátelé. Ze sitcomu, kolem jehož postav a děje panovala ještě během natáčení spousta zmatků, se stal v průběhu deseti sérií kult a fanoušci se na něj rádi podívají dodnes. Šestice herců, kteří hráli Rachel, Monicu, Phoebe, Chandlera, Joeyho a Rosse, prošla za ta léta obrovskými proměnami.

Seriál Přátelé je rozhodně jedním z nejúspěšnějších seriálů všech dob. Ačkoli byl první díl odvysílán v roce 1994, dodnes ho sledují miliony diváků po celém světě. Je to nekonečný fenomén, jehož hvězdy si dodnes užívají velké pozornosti fanoušků.

Rachel, Ross, Monica, Chandler, Phoebe a Joey se znovu sejdou na obrazovkách kvůli jednomu speciálnímu dílu, na novou sérii se ale fanoušci těšit nemohou. Ta by totiž podle herců neměla smysl a mohla by zkazit několik let jejich usilovné práce, pokud by se nepodařila.

Ačkoliv ve speciálním dílu se diváci dozvědí, jak se dnes daří jejich oblíbeným postavám, nepřestávají upínat zraky ani na herce, kteří hrdiny ztvárnili. Zatímco Jennifer Aniston je vzorem mnoha žen po padesátce, Courteney Cox propadla plastikám a Matthew Perry zůstal trvale poznamenán závislostí na alkoholu.

Proměny Přátel

Z 90. let si všechny protagonisty diváci pamatují jako atraktivní dvacátníky. Od premiéry seriálu ale uběhlo už 26 let, a tak dá rozum, že se někteří z nich změnili. Podívejte se do galerie na to, jak dnes legendární Přátelé vypadají.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy