Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Přátelé prince Harryho zuří: Meghan ho ovládá jako loutku, lidé chtějí, aby se vzdali titulů

Přátelé prince Harryho zuří: Meghan ho ovládá jako loutku, lidé chtějí, aby se vzdali titulů
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
manipulace
Svět je šokován prohlášením Meghan Markle (38) a prince Harryho (35), kteří oznámili, že se vzdávají královských povinností. Prý si chtějí vydělávat sami na sebe a svůj čas rozdělit mezi Anglii a Severní Ameriku. Podle Harryho přátel, kteří promluvili pro britská média, by vévoda ze Sussexu sám takové rozhodnutí nikdy neučinil. Meghan ho prý má omotaného kolem prstu, manipuluje jím jako loutkou a nabádá ho ke krokům, kterými se zprotiví občanům své rodné země. Veřejnost po jejich oznámení volá po tom, aby se současně s královskými povinnostmi vzdali i svých titulů.

Poslední krok Meghan Markle a prince Harryho šokoval nejen veřejnost, ale i zbytek královské rodiny, která se o jejich zanechání královských povinností dozvěděla z televize. Britská veřejnost má jasno - vévodkyně se dlouhodobě snažila o rozvrácení rodiny a nyní se jí to konečně podařilo. Harryho přátelé hovoří o tom, že Meghan převzala nad jeho životem absolutní kontrolu a že sám by podobné rozhodnutí nikdy neučinil.

Už krátce poté, co se Meghan a Harry dali dohromady, byli jeho přátelé naštvaní. Princ se prý postupně začal měnit ve zcela jiného člověka a své tehdy nové lásce přizpůsobil dokonce i svůj jídelníček a cvičební návyky. Vévodovi bývalí kamarádi v médiích tvrdí, že s nimi zničehonic přerušil kontakt a žije už jen svou manželkou.

Snaha o rozvrácení rodiny

Zdroje z blízkého okolí královské rodiny hovoří o tom, že vztahy mezi příbuznými začaly být napjaté velmi brzy po Meghanině příchodu. Změn v Harryho chování si všiml i princ William a poté, co se snažil mu rozmluvit brzký sňatek, se mezi bratry vytvořila hluboká propast.

Téměř nenávist na první pohled pak vznikla mezi Meghan a Kate Middleton. Ačkoliv se vzhledem ke snaze o udržení důstojného obrazu před veřejností naoko přátelily, vzájemné antipatie jim nakonec nedovolily už ani vedle sebe stát. I když se královna Alžběta II. pokusila znesvářené vévodkyně umoudřit, její intervence k ničemu nebyla.

Vzdejte se titulů, volají Britové

Meghan a Harry sice opouští své královské pozice, přestávají plnit své královské povinnosti a chtějí se živit z peněz, které si sami vydělají, tituly si nechali. To naštvalo Brity, kteří jejich krok berou jako velkou zradu vůči královské rodině i státu. Podle deníku Daily Mail nyní občané volají po tom, aby se Meghan a Harry titulů vévody a vévodkyně ze Sussexu vzdali společně se vším ostatním. Patřit mezi aristokraty je podle nich totiž životním stylem, který obnáší výhody i nevýhody - pokud se prý pár vzdal povinností, měl by, už jen pro své dobré jméno, upustit i od pozitiv.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy