Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Přátelé opět spolu na obrazovce? Herci z legendárního seriálu kývli na velký návrat

Zdroj: Nova
+ Dalších 9 fotografií
senzace
Podle amerického časopisu The Hollywood Reporter jsou všichni herci z legendárního seriálu včetně tvůrců ochotni spojit své síly a po letech společně vystoupit na obrazovkách. Od vysílání prvního dílu letos uběhlo 25 let a fanoušci tohoto oblíbeného sitcomu by byli jistě štěstím bez sebe, kdyby své hrdiny opět viděli spolu.

Časopis informoval o tom, že by se herci mohli objevit na obrazovkách v rámci speciálního projektu, na který prý všichni kývli. I když prý není ještě nic napevno dohodnuto, už jenom to, že oblíbení protagonisté se společným projektem souhlasili, lze považovat za úspěch.

Informace přišla měsíc potom, co si Jennifer Aniston alias Rachel založila Instagram a sdílela společnou fotku všech přátel. Společnosti HBO Max a Warner Bros Television, které mají za společným projektem stát, se zatím k ničemu nevyjádřily.

Je ale opravdu možné, že se dočkáme a oblíbené herce Courteney Cox (55), Jennifer Aniston (50), Lisu Kudrow (56), Davida Schwimmera (53), Matthewa Perryho (50) a Matta LeBlanca z legendárního seriálu uvidíme opět pohromadě.

Doufejme tedy, že se nabité programy všech hvězd podaří skloubit dohromady. Od premiéry prvního dílu sitcomu, který se vysílal v letech 1992 až 2004, uběhlo letos již 25 let a vzpomínkám na tento celosvětově úspěšný seriál jsme se často věnovali.

Související články

Další články