Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přátelé opět společně na obrazovce: Stačila jedna věta Jennifer Aniston a fanoušci pláčou štěstím

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
přátelé
Legendární seriál Přátelé se vrací na obrazovky. Poslední epizoda kultovního seriálu byla odvysílána v roce 2004. Phoebe, Rachel, Monica, Chandler, Ross a Joey se tak po šestnácti letech potkají před kamerami a budou se snažit bavit diváky stejně jako před téměř dvaceti lety. Informaci potvrdilo HBO Max s tím, že by Přátelé měli jít na televizní obrazovky už letos v květnu. Přesné datum ale není známo.

Courteney Cox, Jennifer Aniston (51), Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer se opět společně setkají při natáčení legendárního seriálu Přátelé. HBO Max oznámilo, že partička oblíbenců se znovu setká letos v květnu.

Už v listopadu minulého roku se spekulovalo, zda se náhodou něco nechystá. Americký časopis The Hollywood Reporter tehdy zveřejnil, že všichni herci ze seriálu včetně tvůrců jsou ochotni spojit své síly a po letech společně vystoupit na obrazovkách.

Přátelé se poprvé objevili na televizních obrazovkách v roce 1994 a lidé si je neskutečně oblíbili. Parta šesti kamarádů si na Netflixu drží druhé místo nejpopulárnějších pořadů Spojených států za rok 2018.

Podle amerického týdeníku Variety každý z herců obdrží za epizodu 2,5 milionů dolarů.

Stačila jedna věta Jennifer Aniston

První náznaky, že se něco děje, se objevily už na začátku února, kdy si Matthew Perry vytvořil instagramový účet. Představitele Chandlera poté přidal snímek s popiskem „Ono se to děje.“ To okamžitě zvedlo vlnu pozdvižení u fanoušků, kterým tahle informace začala vrtat hlavou.

Když před pár hodinami udělala Jennifer Aniston úplně stejnou věc, přidala totožnou fotku a popisek, fanoušci byli dojatí. „Ono se to děje.“ Nyní už není pochyb o tom, že v květnu se můžeme těšit na oblíbenou šestici. Otázkou zůstává, zda bude seriál natolik úspěšný, jak jsou diváci zvyklí.

Související články

Další články