Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Praskly nové nevěry: Karlos Vémola si za zády Lely užíval ještě s dalšími dvěma milenkami

Praskly nové nevěry: Karlos Vémola si za zády Lely užíval ještě s dalšími dvěma milenkami
Zdroj: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
+ Dalších 19 fotografií
nevěra
Na konto zápasníka MMA Karlose Vémoly (35) přišlo další obvinění z nevěry. Kromě fitness trenérky Zdeňky Černé (38) si v době, kdy chodil s Lelou Ceterovou (31), užíval s dalšími dvěma milenkami. Redakci eXtra.cz to prozradila Eva Feuereislová (30) alias Plastic Queen.

Zdeňka Černá alias Lulu není jediná, se kterou Karlos Vémola podváděl svou bývalou přítelkyni Lelu Ceterovou Matka jejich dcerky Lili, která se narodila teprve před osmi měsíci, se se záletný zápasníkem rozešla. Slovenská modelka už totiž nechtěla žít po boku nevěrníka a raději se s dcerou odstěhovala.

A dobře udělala. Na MMA zápasníka se totiž valí jeho utajované aféry ze všech stran. Kromě Lulu, se kterou měl dlouhodobý poměr ve chvíli, kdy byla Lela těhotná, se pravděpodobně scházel s dalšími dvěma ženami. Potvrdila to bývalá účastnice reality show VyVolení Eva Feuereislová

„Jedná se o moje kamarádky a nerada bych zrazovala jejich důvěru. Znám je ale osobně,“ sdělila pro eXtra.cz Eva, známá též jako Plastic Queen. Jména ani jedné z milenek ale prozradit nechtěla. „Za jednou chodí pravidelně a dělá jí pomyšlení. Třeba i smaží palačinky,“ dodala. Je tak pravděpodobné, že se zmiňovanou ženou měl dlouhodobý vztah.

Na sociálních sítích nedávno kolovala informace, že k rozchodu se uchýlil Karlos. To však Lela uvedla na pravou míru, a vyvrátila tak všechny spekulace. Stěhování od otce své dcery plánovala měsíc dopředu. „Zklamala mě Karlosova nevěra, přetrvávala mezi námi krize, proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila potřebné záležitosti ke stěhování. Tomu zabránil covid, ze kterého se musíme vyléčit, a potom odjíždíme,“ objasnila Lela před svým útěkem od proutníka. Na Vémolovu nevěru poukazovala už v době, kdy byl na dovolené v Saint-Tropez.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy