Soukromé školy, perfektní vzhled a uhlazené chování. Bez toho všeho by si Meghan Markle její muž princ Harry pravděpodobně ani nevšiml. Nikdy by si to nemohla dovolit, nebýt milionů, jež její otec Thomas Markle vyhrál v loterii!

Ten je teď sice na mizině a vévodkyni ze Sussexu pořádně zavařil, když kšeftoval s bulvárem a snažil se mu prodat předem domluvené fotky, ale před lety byl pohádkový boháč.

V roce 1990 vyhrál v loterii astronomických 16 milionů korun a velkou část z nich investoval právě do své dcery. Kostlivce ze skříně na Meghan vytáhl její nevlastní bratr Thomas Markle mladší (52). „Díky penězům mohla navštěvovat soukromé školy a získat tak pořádné vzdělání. Nikdy nezaškobrtla, přesně věděla, co chce, a nepřestala, dokud to nezískala. Už odmalička se k ní v rodině všichni chovali jako k princezně,“ napráskal.

Byl to právě nevlastní brácha Meghan, který měl ještě před svatbou poslat princi Harrymu dopis, v němž ho před ní varoval. Radil mu, že si ji rozhodně nemá brát!

Nelichotivá informace z minulosti vévodkyně ze Sussexu přivála čerstvý vítr do plachet nepřejícníkům, kteří na Meghan hledají každou chybičku. Vděčit životu v luxusu penězům z loterie sice není věc, kterou se lidé chlubí v životopisu, ale zase takový prohřešek to není.

Hlavně, aby Meghan Harryho skutečně milovala!