Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Práskli nám další hvězdu StarDance: Svůj obří hrudník roztančí půvabná Daniela (45)!

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Devátá řada celebritního tanečního maratonu České televize se zdaleka ještě ani neblíží, ale čtenáři eXtra.cz už mohou znát spoustu z těch, kteří budou na podzim každý týden strašit z obrazovky ve StarDance. Máme další jméno!

A není jím nikdo jiný než slovenská herečka Daniela Šinkorová (45). Rodačka z Nitry se asi nejvíc proslavila rolí doktorky v Ordinaci v růžové zahradě, tam ji už ale scénáristé „umrtvili“ asi před půl stoletím, od té doby žádný projekt, který by jí tolik pohnul kariérou, už nepřišel.

Daniela dál hraje a zpívá, především se ale věnuje pizzerii, kterou vlastní s manželem. Často ji v podniku návštěvníci mohou zahlédnout, když tam sama dělá servírku.

Posledních pár let se o ní hovořilo především v souvislosti s tím, že rapidně zhubla, čímž paradoxně vznikl i optický dojem, že má kojidla až abnormálních rozměrů Někteří až hystericky lamentovali nad tím, že snad měla trpět poruchou příjmu potravy, Daniela ale řeči neposlouchala a byla spokojená s tím, na jakou váhu se dostala.

V reality show se na ČT1 objeví třeba i Monika Bagárová, Veronika Arichteva, David Svoboda, Jiří Dvořák nebo Václav Kopta.

A teď jsme zvědaví, koho to vlastně bude chtít veřejnoprávní televize ještě odhalovat…

Související články

Další články