Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Práskala heroinová Tereza (21), která je ve vazbě v Pákistánu? Ve městě probíhají zátahy!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 15 fotografií
Ačkoliv jsou v její první výpovědi trhliny, Tereza H. (21) jde na obměkčení pákistánské policie jinak. Podle všeho se po zadržení vůbec nebránila spolupráci s celníky, kteří její cenné informace okamžitě využili. Co se nyní děje v Láhauru, kde byla dívka z Uherského Hradiště zatčena s devíti kily heroinu?

Moravská pašeračka Tereza je zřejmě největší českou drogovou kráskou. Zdálo se, že jí chybí plán, jak se z bryndy vylízat. Už čtvrtým dnem je totiž v Pákistánu za mřížemi, ale českou diplomacii dosud nepožádala o pomoc. Jenže chyba lávky!

Tereza totiž po neváhala a po zadržení začala spolupracovat s celníky. „Na základě informací od Terezy probíhá ve městě několik zátahů,“ píše pákistánský server Geo.tv.

Dívka z Uherského Hradiště se tváří, jako by se nic nedělo. Na fotkách z věznice pózuje s vysmátou tváří a vypadá, že se jí nic netýká.

Ze začátku se spekulovalo o tom, zda nebude Tereze vyměřen trest smrti. I když se tomuto nepředstavitelnému trestu vyhne, tak ji nečeká nic dobrého. V Pákistánu jsou sazby za pašování drog vysoké, a tak je zcela možné, že dívka za mřížemi stráví více než polovinu života.

Související články

Další články