Noví VyVolení, největší fiasko v dějinách československého televizního vysílání, už klepou na dveře a z Primy přicházejí děsivé zprávy.

Poté, co se ukázalo, že Prima oslovila Věru Patt (46), která se roky u nás a ve Švýcarsku vydává za celebritu, vyšlo najevo, že kromě celkem zábavného Petra Zvěřiny (35) z Václaváku televize bohužel oslovila i nešťastníka Emila Zajace (38), kterého prý má štáb plné zuby, a to show ještě ani nezačala.

Hovoří člen štábu pomocné režisérky Šárky Šedivé, která natáčí medailonky: „Přišli jsme k Zajacovi, který se choval jako naprostý idiot, místo aby děkoval, že se o něj ještě někdo zajímá, dával najevo, jak je nevrlý a zdržujeme ho. Tvářil se jako rocková hvězda a předváděl neuvěřitelný manýry, absolutně jsme nechápali, na co si to hraje. To ale skončilo ve chvíli, kdy jeden z nás poznamenal něco o Zvěřinovi, kterej se choval naprosto normálně a měl při natáčení zajímavý nápady. Oni o sobě navzájem nevědí a Zajac najednou zbystřil a pochopil, že Zvěřina točil medailonek taky, a úplně otočil. Začal vytahovat tu svoji trapnou hornickou přilbu a plavky Borat, no kokot na devátou, to se mají lidi na co těšit,“ říká náš zdroj a dodává zajímavou skutečnost, která nepotěší Primu, kde tiskový mluvčí Vaníček už třetí den vyšetřuje, jak se do eXtra.cz dostala informace o tom, že Zvěřina se vrací, když ten se obrnil mlčením a už týden se mu nedá dovolat.

„Co jsem pochopil z toho, co říkala Šedivá, tak Zvěřina tam nebude na týden jako VIP host, ale mnohem déle. Nasadí jim ho tam třeba na měsíc,“ dodává s tím, že nejvíc mu je líto, že nebude Vladko Dobrovodský (35): „Co jste včera psali, je pravda, řekl jim prý, že mu VyVolení zničili život. Oni to ještě pak nějak zkoušeli, Vladko je jejich velká šance, ale zatím nereaguje.“