Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Práskači ze štábu VyVolených opět promluvili: Emil Zajac se choval jako i**ot a Petr Zvěřina bude šikanovat soutěžící déle než týden! Víme všechno!

Zajac se Zvěřinou při odletu na Krétu po prvních VyVolených. Společná
dovolená to byla jejich poslední, inteligentní Zvěřina ostatně nemusí
nikoho z bývalých finalistů.
+ Další fotografie

Noví VyVolení, největší fiasko v dějinách československého televizního vysílání, už klepou na dveře a z Primy přicházejí děsivé zprávy.

Poté, co se ukázalo, že Prima oslovila Věru Patt (46), která se roky u nás a ve Švýcarsku vydává za celebritu, vyšlo najevo, že kromě celkem zábavného Petra Zvěřiny (35) z Václaváku televize bohužel oslovila i nešťastníka Emila Zajace (38), kterého prý má štáb plné zuby, a to show ještě ani nezačala.

Hovoří člen štábu pomocné režisérky Šárky Šedivé, která natáčí medailonky: „Přišli jsme k Zajacovi, který se choval jako naprostý idiot, místo aby děkoval, že se o něj ještě někdo zajímá, dával najevo, jak je nevrlý a zdržujeme ho. Tvářil se jako rocková hvězda a předváděl neuvěřitelný manýry, absolutně jsme nechápali, na co si to hraje. To ale skončilo ve chvíli, kdy jeden z nás poznamenal něco o Zvěřinovi, kterej se choval naprosto normálně a měl při natáčení zajímavý nápady. Oni o sobě navzájem nevědí a Zajac najednou zbystřil a pochopil, že Zvěřina točil medailonek taky, a úplně otočil. Začal vytahovat tu svoji trapnou hornickou přilbu a plavky Borat, no kokot na devátou, to se mají lidi na co těšit,“ říká náš zdroj a dodává zajímavou skutečnost, která nepotěší Primu, kde tiskový mluvčí Vaníček už třetí den vyšetřuje, jak se do eXtra.cz dostala informace o tom, že Zvěřina se vrací, když ten se obrnil mlčením a už týden se mu nedá dovolat.

„Co jsem pochopil z toho, co říkala Šedivá, tak Zvěřina tam nebude na týden jako VIP host, ale mnohem déle. Nasadí jim ho tam třeba na měsíc,“ dodává s tím, že nejvíc mu je líto, že nebude Vladko Dobrovodský (35): „Co jste včera psali, je pravda, řekl jim prý, že mu VyVolení zničili život. Oni to ještě pak nějak zkoušeli, Vladko je jejich velká šance, ale zatím nereaguje.“

Mohlo by vás zajímat

Další články