Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Prasečí hlava proti Mynářovi: Před Hradem někdo provokativně zaparkoval dodávku

Prasečí hlava proti Mynářovi: Před Hradem někdo provokativně zaparkoval dodávku
Zdroj: archiv Paralelní listy
+ Další 3 fotografie
Zabijačka Mynáře
Někdo ostře reagoval na zabijačku hradního kancléře Vratislava Mynáře, kterou pořádal v době, kdy byl v České republice zákaz shromažďování. Před branami Pražského hradu se objevily dodávky posprejované zajímavými obrázky.

Na facebookových stránkách Paralelní listy se dnes objevilo několik fotografií, na kterých je zachycené, jaké překvapení čekalo na návštěvníky Pražského hradu Přistavená auta měla být reakcí na zabijačku Vratislava Mynáře

Nelegální zabijačka

Minulý pátek hostil hradní kancléř Vratislav Mynář zabijačku prasete, které se účastnilo celkem šest lidí. Zabijačku pořádal i přes zákaz shromažďování, který v republice tou dobou platil. Jasný nesouhlas s konáním sešlosti u Mynáře vyjádřil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch a později na případ upozornil hygieniky.

Pomsta?

Vojtěch samozřejmě nebyl jediný, komu zabijačka nebyla po chuti. Na zabijačku si postěžovala řada občanů republiky. Některých se to dotklo natolik, že se rozhodli jednat. Před Pražským hradem byla zaparkována vozidla, z kterých bylo hned poznat, z jakého důvodu tam stojí.

Jednu dodávku zdobí prezident Miloš Zeman a Vratislav Mynář, kde mají hlavu jako čuníci. Nad jejich prasečími hlavami je nápis Hradní řeznictví-uzenářství. Všem je asi jasné, na co je obrázek na dodávce mířený. Ze zadní strany dodávky je pak nasprejovaný ohromný nápis Mynář zabiják! Vtipálek se neváhal k dílu podepsat. Podpis Mike hovoří jasně. Dodávky tam tedy podle všeho zaparkoval známý provokatér a podnikatel, který si říká MikeJePan Jak dodávky vypadaly, se podívejte do fotogalerie.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy