Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Prase muselo strašně ublížit jeho hlavě! Neuvěříte, co Kazma řekl o své nové holce!

Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
V poslední době nepříliš výrazný internetový bavič Kamil Bartošek alias Kazma před pár dny srazil svým vozem prase. Šlo mu prý o život, ale zemřel čuník... Nehoda si vyžádala následky - auto na odpis a zřejmě i trvalé následky na Kazmově mozku. Vtipálek totiž zapomněl, že již pár měsíců má vztah... Jeho holkou je podle našich zaručených informací krásná misska Andrea Kalousová.

Šušká si o tom celý showbyznys, ale Kazma (31) si myslí, že to nikdo neví. A nebo z nepochopitelných důvodů zapírá. „Randí s Andreou asi dva nebo tři měsíce. Ví to už hodně lidí, to se nedá utajit,“ řekl nám kamarád Kazmy, který si nepřál být jmenován.

Redakce se internetového baviče, který měl prase srazit na dálnici v rychlosti 180 km/h a při srážce mu vystřelily airbagy, zeptala, jak to s jeho novým vztahem je. A zjevně prase nechalo v Kazmově paměti hodně velké následky. „Nevím, o jakou dívku jde,“ řekl nejprve. „No, viděli jsme se asi dvakrát,“ po chvíli pokračoval. „Už mi kvůli ní někdo volal, ale nikoho nemám, opravdu,“ snažil se mlžit Kazma, který nejprve nevěděl, kdo krásná Andrea je, ale potom věděl, že ji potkal dvakrát.

Kazmo, musela to být strašná rána do hlavy! Andrea je totiž tvoje holka!

Související články

Další články