Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Prarodiče jeli s vnučkou (5) do porodnice za bráškou. Do cíle nedojeli, zabil je bezohledný řidič!

Prarodiče jeli s vnučkou (5) do porodnice za bráškou. Do cíle nedojeli, zabil je bezohledný řidič!
Zdroj: HZS Olomouckého kraje
Opavsko
Obrovská tragédie se stala ve čtvrtek odpoledne na Opavsku. Babička Vlaďka (†48) a děda Jaroslav (†51) se jeli podívat do opavské porodnice za dcerou, která porodila chlapečka. Vzali sebou i pětiletou vnučku. Do cíle však nedojeli, zabil je předjíždějící řidič!

Dcera jim novorozeného chlapečka už nikdy neukáže. Babička i děda jsou mrtví a řidič, který nesmyslně začal předjíždět a nestihl se zařadit, je také po smrti. Pětiletá vnučka byla převezena do ostravské nemocnice v kritickém stavu, avšak podle informací Blesku je stabilizována a již není už v ohrožení života.

Teplé červnové odpoledne se proměnilo rázem v tragédii, když začal řidič, který jel v protisměru nesmyslně předjíždět. Když se chtěl zařadit zpátky, dostal smyk a smetl protijedoucí vozidlo, ve kterém seděla natěšená rodina mířící do opavské porodnice. "Při následném zařazování se zpět do pravého jízdního pruhu dostal smyk, vyjel do levé části komunikace a čelně se střetl s protijedoucím Peugeotem 206,“ popsal blesku.cz nehodu policista René Černohorský.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy