Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Pranýřovaný Michal Novotný má ve skříni kostlivce: Opilý nadával prodavačce, skončil na záchytce

Michal Novotný má na svém kontě pořádný skandál.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 9 fotografií
skandál

Michal Novotný způsobil pořádný poprask. Svým prohlášením, kde se trefil do LGBTQ+ komunity, že na lidi s odlišnou orientací má problém koukat se v reklamách, rozzuřil českou veřejnost a mnohými byl označen za homofoba. Sám má přitom na kontě pořádný skandál, jak informuje deník Blesk. 

Michal Novotný se pustil na tenký led. Tuzemská média oblétl rozhovor, ve kterém se pustil do LGBTQ+ komunity či plus size modelek a prohlásil, že mu činí velký problém koukat se na homosexuály v reklamách. Není to poprvé, co na sebe upoutal pozornost. Již v minulosti způsobil pořádný skandál, jak informuje deník Blesk.


Herec totiž před několika lety nadával prodavačce v KFC, a měl ji dokonce fyzicky napadnout. Podle svědků měl Novotný v podroušeném stavu dorazit do fast foodu a vulgárně nadávat jedné z obsluhujících. „Říkal jí, že je tlustá p**a, fotil si ji na mobil a vyhrožoval, že se postará, aby ji vyhodili! Holka se úplně rozklepala a rozbrečela, omlouvala se mu, ale to ho ještě víc povzbuzovalo,“ uvedl jeden svědků již zmiňovanému deníku a dodal, že dívku měl dokonce plácnout po rukou. Následně byl odvezen na záchytku.

Svého činu nijak zvlášť nelitoval. "Řekl jsem, že je to p**a, protože se tak chovala. Stalo se to, že jsem nedržel hubu. Místo toho, abych šetřil s jídlem, měl jsem ho vyhodit do koše. Obávám se, že celý problém vznikl proto, že někteří lidé nedělají svou práci tak, jak by měli. A já uznávám, že by muž neměl být hrubý na ženu a nazývat ji tak, jak jsem ji nazval," řekl v rozhovoru pro Expres.

Doporučené video: Rozhovor s Michalem Novotným o jeho vztahu k alkoholu.


Novotný fyzické napadení popírá

Co se týče zmiňovaného fyzického napadení, to Novotný vždy popíral. "Psalo se, že jsem ji plácal přes ruce. Možná by si zasloužila na holou, ale nikoho jsem neplácal. Celé mi to přijde absurdní. Připadám si jako ve zlém snu. Přiznávám, že jsem o té ženě neměl říkat to, co jsem řekl, ale to je celé. Ale aby to zaměstnalo šest strážníků a dvě auta. Přijde mi to zvrhlý. Něco je špatně," přiznal v témže rozhovoru.


Michal na sebe upoutal pozornost kontroverzním prohlášením v rozhovoru pro iDNES.cz. „Nechci ani koukat na reklamu na oblečení, kde se objímají dvě ženy nebo dva muži nebo kde ani nepoznám, kdo je jakého pohlaví. Asi to ve svém věku přijímám hůř než o generaci mladší lidi. A říkám to s vědomím, že mě budou lidi mít za homofoba, ale kdo mě zná, ví, že to nejsem ani náhodou," uvedl.

Mimo jiné se pustil i do plus size modelek a odsoudil jejich působení v reklamách. "Ta hubená modelka na sobě maká, drží dietu, aby mohla být modelka. A někdo, kdo má sto šedesát kilo, má pocit, že má to právo taky, jenže tak to není. A oděvní firmy, které zkusily modelky s nadváhou angažovat, od toho pomalu ustupují, protože to na lidi neplatí. Vykřičená práva neplatí," má v tom jasno.

Svou litanií nadzvedl ze židle kdekoho. "Tak pokud se budeme bavit o tom, co je norma a co ne, tak tyhle homofobní kecy to rozhodně nejsou, Michale," setřela ho například Nikol Leitgeb. "Míšo, ale vždyť se na mě nemusíš dívat, stačí to přepnout… já to u Tebe dělám už léta…," vzkázal herecký kolega Filip Rajmont.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy