Pranýřovaná Nela se dočkala zastání od své lásky. Drsná slova Roušala na adresu influencerčiných kritiků
Radek Roušal se už 14. června představí na turnaji Oktagon 72 v pražském Edenu po boku největších hvězd československé MMA scény. Kvůli vysněnému zápasu dokonce přesunul dovolenou na Maledivách a jde ze zápasu do zápasu. V rozhovoru pro eXtra.cz se vyjádřil nejen k tvrdé přípravě, ale i ke kritikům své přítelkyně Nely Slovákové.
MMA bijec Radek Roušal alias Ruchy si plní svůj sen. Už 14. června nastoupí do klece v pražském Edenu na Oktagonu 72 s podtitulem Judgement Day (soudný den, pozn. red.), kde se představí po boku největších hvězd, mezi něž v Česku a Slovensku například patří Karlos Vémola nebo Attila Végh. O zápas na slavné půdě dlouho usiloval a teď má jasno: pro bojovníka půjde o zážitek na celý život. „Těším se strašně moc, protože jsem si to trochu vysnil. Říkal jsem si: Karlovy Vary a pak Eden, pak už skoro nic,“ řekl Roušal v rozhovoru pro eXtra.cz při návštěvě stadionu.
Radek Roušal o přípravě
Ruchy se naposledy předvedl ve skvělé formě ve Varech, kde porazil Karola Kutyłu. Nyní ho čeká další tvrdá příprava, což pro něj nebude snadné hlavně kvůli shazování. „Miluju jídlo, takže pro mě bude nejtěžší ta váha. Tréninkový režim a sparingy, to je super, na to se těším! Já jsem aktivní zápasník. Mám rád jít ze zápasu do zápasu,“ prozradil bijec. Zatím pro něj pořadatelé ještě neoznámili soupeře. „Mám v hledáčku Denize Ilbaye. Toho mi ale nechtějí dát, tak uvidíme,“ sdělil.
Mohlo by se zdát, že je to pro bijce další splněná pomyslná meta, avšak takhle to nebere. „Je to pod otevřeným nebem. Na Štvanici jsem takhle zápasil a bylo to super. Takže ne meta, ale zážitek,“ má jasno Radek, který je nadšený, že zápas bude mít právě na stadionu v Edenu.
Doporučené video: Rozhovor s Nelou Slovákovou a Radkem Roušalem.
Ruchy se vyjádřil k hejtům na Nelu Slovákovou
Velkou oporou Radkovi je jeho partnerka, influencerka a podnikatelka Nela Slováková, která ho podporovala po celou dobu přípravy v Karlových Varech. Fanoušci na sociálních sítích mohli vidět nejen to, jak kráska o svého vyvoleného pečuje, ale také její fandění během zápasu.
I přes její viditelný zájem o Radkovo pohodlí se však našli tací, kteří se do Nely nevybíravě pustili, a to hlavně kvůli jejímu odhalenějšímu outfitu. Mezi nimi byli i někteří zápasníci. „Vidíš, proč Ondřej mluvil o jejích šatech? Ona je nahá,“ rýpal Shem Rock. Na jeho komentář navázal bojovník Denis Frimpong: „Ještě se objímá se svým nejlepším kamarádem.“
Radek si z kritiků však nic nedělá. „Myslím, že nějací škareďáci, kteří vypadají jako z nějaké pomocné školky... Víš co, já jsem krásný chlap, a oni jsou prostě škareďáci. Jeden je takovej lebkoun, druhej má zuby jako kůň. Oni si nad tím můžou jedině vyhonit, když to řeknu takhle škaredě,“ vyjádřil se Ruchy, který když vyhraje, má v plánu se svou láskou romantickou dovolenou: „Po výhře v Edenu letíme na Maledivy.“
Související články

Vémola musí Végha porazit: Karlos chce skončit jako hrdina, syn Arnold ho nesmí vidět prohrát

Sarah Horáková se zastala Slovákové: Hejtujou ji, ale starala se o Ruchyho skvěle

Nela Slováková vyvedla nového partnera a ukázala krásný prsten. Kráska promluvila o zásnubách

Slováková s Roušalem o své lásce: Spojil nás Clash, říkají. O těhotenství mlží
