Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pranýřovaná Dáda Patrasová vrací úder: Jak to mají doopravdy s dcerou Aničkou

Dáda Patrasová opět září štěstím
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
+ Další 2 fotografie
Oběť novinářů

Během doby, kdy se dcera Dády Patrasové (65) a Felixe Slováčka (78) Anička Slováčková (26) statečně prala se zákeřnou rakovinou prsu, objevovaly se v médiích různé zprávy, v nichž se o své mamince vyjadřovala spíše negativně. Často také naznačovala, že je jí v těžkých časech oporou hlavně její tatínek, světoznámý saxofonista. Pro eXtra.cz se k tomu vyjádřila sama královna dětských srdcí.

Oba jsme jí byli oporou

Známou a oblíbenou dětskou herečku Dádu Patrasovou jsme potkali na mikulášské akci spojené s křtem CD dětské skupiny Čiperkové. Na otázku, zda ji jako maminku nemrzí, že se Anička kriticky vyjadřovala k tomu, že v době boje s rakovinou prsu ji podporoval zejména tatínek Felix, nám odpověděla: My jsme ji podporovali oba. Oba jsme o ni měli samozřejmě strach a oba jsme se snažili být jí oporou, svěřila se eXtra.cz s tím, že to rozhodně nemělo na jejich vztah negativní dopad.

Nejkrásnější dárek k Vánocům

“My máme s Aničkou nádherný vztah. Já Aničku miluju a ona miluje mě a řekla bych, že teď je velice šťastná,” řekla herečka s úsměvem a není divu, protože je na tom její talentovaná dcera konečně zdravotně dobře.“ Musím zaťukat, zatím je na tom dobře a to je ten nejkrásnější dárek, který jsme mohli jako rodina dostat,” dodala šťastná máma.


Související články

Další články