Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přání diváků StarDance se vyplnilo: Mišík a Krakowková jdou od válu! Tohle jim podrazilo nohy

Zdroj: repro ČT
+ Dalších 11 fotografií
Konec ve StarDance
Ještě před týdnem sklízeli ovace, ale dnes jejich taneční cesta ve StarDance skončila. Z populární soutěže diváci vyřadili Adama Mišíka a Kateřinu Krakowkovou. Tedy pár, kterému na sociálních sítích lidé posílali ty nejhnusnější vzkazy!

Adam Mišík je v očích mnohých lidí arogantní frajírek, který by to bez slavnější tatínka Vladimíra nikam nedotáhl. Necháme na vás, do jaké míry je to pravda. Ve StarDance 2018 s Kateřinou Krakowkovou ale nepodával vůbec špatné výkony.

Svědčí o tom i hodnocení odborné poroty, u které pár nikdy výrazně nepropadl. Diváci ale rozhodli jinak. Třetí kolo taneční soutěže bylo pro Adama a Kateřinu poslední. Nedostali dostatečný počet hlasů, aby mohli pokračovat. Neoblíbenost Mišíka tak převážila a podrazila nohy páru jako celku.

„Nikdy na to nezapomenu,“ loučil se Mišík se StarDance. Krakowková zase děkovala za úžasnou příležitost zažít něco nevšedního. „Jsem nesmírně vděčná, že jsem tady mohla být,“ řekla se slzami na krajíčku.

Mnozí jako by dnešní neúspěch nejmladší dvojice v soutěži tušili už dopředu. „Tohle dvacetileté ucho to tady nedotáhne daleko. Dneska už musí vypadnout,“ psala Martina na Facebooku několik hodin před vysíláním.

Favoritkou letošní StarDance i po dnešku zůstává Pavla Tomicová, která je po boku Marka Dědíka největším překvapením ročníku. V minulých kolech vypadly Monika Bagárová a Daniela Šinkorová.

Související články

Další články