Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PRAKTICKÁ MAGIE: Věštění z vosku vás chytne! Po které barvě svíčky sáhnout?

Světlo je hodně magické.
Zdroj: profimedia.com
Zajímá vás, co vás čeká a nemine v následujících dnech a měsících? Napadlo vás někdy, že svíčka se dá využít i jinak než jako dekorace, která vám provoní celý byt? Věštění z vosku svíček není novinkou, přišlo k nám z Ameriky. Zajímá vás tedy, jaká tajemství vám prozradí rozehřátý vosk? Kdy jindy se ponořit do tajemné atmosféry zapálených svící než právě teď, v čase předvánočním. My vám prozradíme, jak na to!

Pro tuto magickou techniku není zapotřebí žádných zdlouhavých příprav ani mnoho pomůcek, postačí vám pouze hořící svíčka. Tu necháte chvíli hořet, abyste získali dostatek vosku.

Při věštění budete vosk vylévat buď na připravenou podložku, kde se vám vytvoří obrazec, nebo do studené vody, kde vosk zatuhne a vy budete věštit z trojrozměrného předmětu. Je tedy na vás, jakou techniku si zvolíte.

Důležité je mít na paměti, že před tím, než vosk vylijete na podložku či do vody, musíte mít čistou mysl a zaměřit se pouze na problém, který vás zajímá a kvůli kterému celou věštbu provádíte. Pokud nedokážete svou mysl uklidnit a budou vám stále hlavou probíhat tisíce myšlenek, nebude nikdy rituál účinný.

Poté, co vám vosk zatuhne a vznikne požadovaný symbol, nechte se vést intuicí a rozklíčujte, co vám věštba přinesla. Existuje mnoho návodů, které vám prozrazují, co který symbol znamená. Je ovšem důležité být otevřený a při rozkódovávání poslouchat především sám sebe a svůj vnitřní hlas. Zaměřte se na to, jak na vás symbol působí, jakou náladu vám způsobuje a jaký pocit ve vás vyvolává.

Pro svůj rituál je vhodné zvolit si správnou barvu svíčky. Zde je 5 nejoblíbenějších barev, které vám váš rituál ještě usnadní.

Růžová

Ano, není to sice překvapující, ale růžová svíčka odpovídá na otázky ohledně lásky, náklonnosti a romantiky. Růžovou svíčku můžete použít i při řešení problému ohledně takzvané platonické lásky.

Žlutá

Tato barva svíčky vám nejlépe pomůže při rituálech požadujících změny, a to jak malé, tak velké. Můžete ji používat i v případě dotazů na komunikaci i nedorozumění. Skvěle odpoví i na oblast pracovní.

Modrá

Tak právě ta je nejlepší, pokud vás zajímá duchovní rozměr čehokoli, a dokonce i otázky zaměřené na zdraví a nemoci. Může vám také skvěle odpovědět na otázky ohledně strachu a obav. Pokud vám něco tedy dělá tyto starosti, rozhodně sáhněte po modré.

Červená

Již sama barva vám napoví, že po červené sáhněte v případě, kdy chcete pomoci se srdečními záležitostmi. Jde tedy o lásku, vztahy, manželství, vášeň i sex. Je to ovšem i barva konfliktů a bojů. Lze ji tedy použít i na tyto dotazy.

Bílá

Tuto barvu vyberte, pokud vám jde o pravdivou odpověď či chcete odhalit nějaké tajemství, lež. Tato barva je vhodná pro odblokování překážek a jde o barvu čistoty a upřímnosti.

Související články

Další články