Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Prahou se o víkendu proženou desítky tuningových speciálů: Bez povolení a za podpory slavných modelek! Víme všechno!

Zdroj: Robert Novotný

Potvrzeno! Do pražských ulic se chystají desítky účastníků akce s názvem PragueCarFestival, kteří si dali o víkendu spicha na výstavišti v Letňanech. Pořadatelé dlouho mlžili ohledně "spanilé jízdy," kterou nepotvrdili ani teď, ale z diskusí na facebookových profilech akce i jednotlivých aktérů je jasné, že se uskuteční a to zřejmě především v Kozí a Haštalské ulici, kde se zřejmě mají o víkendu na co těšit.

Prestižní akce s puncem zakázaného ovoce přitahuje celebrity, zejména modelky, které se netají tím, že se akce osobně zúčastní, a jedna z nich, kontroverzní Taťána Makarenko se netají tím, že se hodlá stát tuning girl měsíce září, což je soutěž, kde prý chce uspět a znamená to pro ni víc než být playmate nebo něco podobného.

K tomu, že spanilá jízda po Praze, při které mohou padat rychlostní rekordy, není hlášená, se staví po svém: "Neřeším to, jsem modelka, ne dopravní policistka," řekla nám a zavěsila.

Na akci prý podle pořadatelů bude k vidění hodně, včetně výstavy fotografa Roberta Novotného, který byl vybrán z třiceti fotografů, protože svou sérií "Tuning girl" pořadatele nejvíce zaujal. Nás spíše zaujala slečna Kamila Kubíková, která se stala tuning girl měsíce července a jejíž fotografie si můžete prohlédnout v galerii.

Související články

Další články