Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Praha zatočí s nepoctivými taxikáři: Chystá proti nim hodně drsnou kampaň!

Nepoctivci mají utrum.
Praha je nepoctivými taxikáři proslulá. Bohužel ne každý cizinec si dává pozor a navíc někdo, kdo je v české metropoli poprvé, nemá o cenách vůbec přehled. Toho využívají někteří řidiči, kteří si neváhají říct za cestu pořádnou "pálku". Teď s nimi chce magistrát zatočit.

„Vytipovali jsme místa, kde se stokorunoví taxikáři objevují nejvíce, a na ta se zaměřujeme. Kampaň turisty na jejich přítomnost upozorní a tím je snad i ochrání. Doufám ale také, že se nám ta místa podaří toho problému zbavit trvale,“ říká primátorka Adriana Krnáčová.

Na těchto vytipovaných místech budou umístěny vizuály s upozorněním pro turisty. Napsány jsou v anglickém jazyce a jsou velmi originální.

„Tyto taxíky jsou součástí expozice muzea komunismu. Je libo zážitek z totalitní doby? Astronomické ceny za jinak levné služby. Buďte opatrní, nebo si objednejte spolehlivou taxislužbu,“ píše se na jednom.

„Chcete si užít jednu z nejdražších jízd taxíkem na světě?“ říká další a je na něm srovnání s cenami taxislužeb z dalších světových metropolí.

„Existuje tu organizovaná skupina, která kazí jméno jak Praze, tak i všem poctivým taxikářům. Právě proti nim je ta kampaň vedena a já věřím, že bude mít výsledky," dodává primátorka.

Mohlo by vás zajímat

Další články