Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Praha vyhlásila stav obležení, policie má pohotovost: Leo Beránek je volný, nahradí Bartošovou?

+ Další 2 fotografie

Po roce je zase celá Praha ve stresu, Leo Beránek (23) totiž opustil nápravný ústav a z basy si to namířil rovnou na pódium, protože české kultuře něco celý ten rok chybělo, chápete, samá ČT Art, Dělníci bulváru, bitky Rychtáře s Macurou, to všechno byla děsná nuda, čekali jsme na to, až Leo vyleze ven a oblaží nás svými verši o tom, že má boty a my si je máme koupit taky.

Včera se jeho fans, fellaz, crew a bros dočkali a Beránek vystoupil na jedné pražské diskotéce coby předskokan Rytmuse a neopomněl sdělit, že se z něj ve vězení stal jiný člověk a úplně ho to změnilo.

Tomu naprosto rozumíme, rok v pánské sprše s klouzajícím mýdlem změní každého.

Teď už tu bohužel nemáme Ivetu, takže předpokládáme, že Beránek tady zabere místo vrchního okupanta mediálního světa. Silný lidský příběh mladíka, co se udělal na retardfestu jménem Hotel Paradise, poté se dal na kariéru krutopřísného rappera, kde se zpovídá ze všech životních těžkostí a chodí během toho kolem auta nebo po sídlišti, občas někomu pochcal jídlo na rautu nebo nám ukázal svoje varlata, protože osmý div světa jsme ještě neviděli a vždycky jsme si přáli nalít si kyselinu do očí.

Tohle na čtenáře prostě zabírá a dneska vede ten, kdo má za sebou nějaký ten HLP, tedy hluboký lidský příběh. Takže máme radost, bude zase o čem psát a koleje jsou dneska všude.

Související články

Další články