Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Praha ve víru hudby, osvěžujících nealkoholických koktejlů a celebrit

Zdroj: Oficiální zdroj
+ Další 3 fotografie
V sobotu 16. června 2018 proběhl historicky zcela první Světový den nealkoholických koktejlů a v rámci jeho oslav si návštěvníci i obyvatelé centra Prahy mohli užít úžasné drinky a skvělou hudbu. V odpoledních hodinách Staroměstské náměstí ožilo dalším ročníkem Mattoni koktejl festivalu, v jehož průběhu se na pódiu za účasti moderátorky Zorky Hejdové vystřídali Portless, Sebastian, Barbora Poláková, Pavel Callta, a Chinaski.

Se svou barmanskou flairshow diváky pobavil mistr světa Václav Abraham. Žízniví návštěvníci zde mohli navštívit takzvanou Barstreet, kde měli šanci ochutnat originální nealkoholické drinky z rukou barmanů nejlepších pražských barů. Mezi fanoušky skvělé české hudby a nápaditých nealkoholických koktejlů se i letos objevilo mnoho dalších celebrit z českého rybníčku.

Potkat jste tak na Staroměstském náměstí mohli například hokejistu Tomáše Hertla se snoubenkou, Ivu Pazderkovou, Světlanu Witowskou, Evu Burešovou, Kate Mátl či moderátora a bývalého desetibojaře Romana Šebrleho s manželkou.

Ještě před vypuknutím samotného Koktejl festivalu proběhlo v dopoledních hodinách Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink, při němž se v souboji utkalo devatenáct nejlepších světových barmanů, kteří míchali své koktejly z české minerální vody Mattoni Vítězem se dle verdiktu přísné poroty stal slovenský barman Tomáš Gyén s koktejlem Grand Rituals.

Český reprezentant Jiří Boháč pak získal v silné mezinárodní konkurenci se svým neotřelým drinkem IQ Mattoni úžasné 2. místo. Letos byla soutěž Mattoni Grand Drink koncentrována do jednoho dne a barmani své drinky míchali přímo na pódiu před diváky na Staroměstském náměstí. Přítomní zvědavci tak se soutěžícími naplno prožili chvíle napětí při míchání drinků i radosti při vyhlášení vítězů.

Související články

Další články