Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Praha patří mezi nejlepší města Evropy, ale známe 5 důvodů, proč se jí zbytek republiky směje!

Praha patří mezi nejlepší města Evropy, ale známe 5 důvodů, proč se jí zbytek republiky směje!
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Praha je krásná, stověžatá a plná turistů. Tedy na první pohled, na ten druhý vidí každý, kdo žije v Praze aspoň pět let, problémy, kterými tohle město trpí kvůli neschopným úředníkům, korupci a zločincům ve vedení města.

A tak není divu, že se nám mimopražští smějí kvůli několika věcem a my sami si tady klepeme na čelo údivem. Tohle je 5 nejhloupějších z nich, ale pamatujte. Pořád je lepší smát se Praze kvůli závažným problémům než se smát Brnu, které ani neexistuje

1. Tunel Blanka

My už vlastně ani nevíme, proč se začal tunel Blanka stavět, kdo to schválil (podle nás Bém, ten už toho má na svědomí víc než dost), jak je výstavba vlastně daleko a kdy se tunelový komplex otevře. Všechny tyto důležité informace šly stranou poté, co se tunel Blanka stal synonymem pro korupci, rozkrádání státního majetku a asi nejzbytečnější pražské výstavby v dějinách zbytečných pražských výstaveb.

2. Ostuda s Opencard

Čipová karta pro každého správného občana hlavního města, která měla vyřešit zbytečná placení, kupování vstupenek a lístků na hromadnou dopravu. Nakonec vyhrál ten, kdo ji nemá. Je to vlastně jen předražená lítačka na metro, která navíc dle několika nezávislých skupin porušuje vaše práva na ochranu soukromí. Opencard si vydupal tehdejší primátor Pavel Bém, kterého chce dnes každý občan zadupat do země. Většina lidí nyní jezdí buď na samostatné lístky, nebo na černo, neboť s Opencard už nechce mít nikdo nic společného.

Její zřízení mohlo být daleko levnější a funkce obsáhlejší, to už se dávno ví. Ale Bém potřeboval nakrmit svoje kamarády z různých firem. Opencard je asi největší pražská ostuda.

3. Patnáctiletý primátor z Olomouce

Jmenuje se Tomáš Hudeček, je mu pětatřicet, je "z Holomóca" a vypadá jak utečenec z 9. třídy základní školy. Nejvíc na sebe upozornil v roce 2013 během povodní a kvůli jeho mládí se nám zvenku smějí, že máme jako primátora pražskou naplaveninu s mlékem na bradě, chlapečka zlaté mládeže a poskoka Kalouska, neboť Hudeček vede kandidátku TOP 09 v komunálních volbách. Ale NIC HORŠÍHO než Pavel Bém už nikdy přijít nemůže. I kdyby seděl na magistrátě zmutovaný prvok s tupointeligencí Lea Beránka a hrabivostí rodiny Štika, nedokázal by napáchat tolik zla jako tento volnočasový horolezec a převaděč majetku.

4. Nové metro, které pořád nemáme

Staví se u nás trasa D, která by měla vést někam do Písnice a na Prahu 12. Staví se a mluví se o trase D už tak dlouho a pořád nic není vidět, že je to nejspíš celé mystifikace a namísto metra D vznikne ve skutečnosti nové koryto Vltavy.

5. Centrum města, které chtějí radní uzavřít

Kdo si myslí, že centrem Prahy je Václavské a Staroměstské náměstí, ten se plete. Skutečné centrum je o pár metrů dál, je to Dlouhá třída a představte si to jako víc posh Stodolní. Na Dlouhé jsou samé bary, restaurace a kavárny a mraky lidí. Mraky turistů, mraky báječně opilých lidí, mraky zlatokopek. Na Dlouhé a v uličkách okolo jsou totiž nejvyhlášenější podniky hlavního města jako Kozička, James Dean, Harley's, Tretter's, Bombay, Roxy, La casa Argentina... Přilehlé ulice spojuje malé náměstíčko zvané lidově Kozí plácek nebo Bermudský trojúhelník, kde jsou lavičky a zejména v letních měsících je tam řevu jak na trhu. I v noci.

Radní Prahy nemají ale co dělat, tak začali vymýšlet, že tyhle bary zruinují. Na ulici a hlavně na Kozím plácku je v noci hluk a město to řeší zvýšeným policejním dozorem. Některým ze zastupitelů to ale nestačí a chtějí podniky zavírat v deset večer. Srdečně gratulujeme k nejblbějšímu nápadu tohoto roku. Noví rezidenti se k Dlouhé nestěhují, protože vědí, že je to barová ulice, a těch starých tam moc není, jelikož nájmy a byty jsou strašně drahé a z většiny vznikly kanceláře. Navíc jeden noční výdělek z Dlouhé, které si město tvrdě a s radostí daní, představuje skoro měsíční rozpočet celého magistrátu.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy