Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Praha patří mezi 10 nejkrásnějších měst. Turisté u nás chtějí trávit Vánoce!

Praha patří mezi 10 nejkrásnějších měst, kde chtějí lidé trávit
vánoční svátky.
Zdroj: profimedia.cz/facebook.com
+ Další 3 fotografie
To, že Praha je krásné město, je bez debat. Nyní se ale hlavní město může pyšnit velkým úspěchem. Patří totiž k 10 nejkrásnějším městům na světě, kde chtějí lidé trávit vánoční svátky!

Praha je krásné město a ročně láká tisíce turistů. A to hlavně na Vánoce! Výzdoba, atmosféra a samozřejmě Staroměstské náměstí se stromečkem a trhy vás naladí na tu správnou atmosféru. A ocenila to i stanice CNN. Podle ní Praha patří mezi 10 nejkrásnějších destinací na světě, kde strávit Vánoce.

Redaktor CNN Joe Minihane dokonce turistům doporučuje, aby si zašli na Staroměstské náměstí a dali si české pivo s pořádnou klobásou. A také se můžou podívat na rozsvícení vánočního stromečku! „Žádné město není tak vánoční jako Praha,“ zaznělo na CNN.

Praha se ale nepyšním prvním takovým úspěchem. Už minulý rok pro změnu americký web USA Today zvolil Prahu jako nejkrásnější světovou vánoční destinaci. A je to především právě kvůli trhům na Staroměstském náměstí, kde je každý rok pořádně narváno! Mezi 10 nejkrásnějších vánočních měst patří také Berlín, Štrasburk, Vídeň, Montreal v Kanadě, Florencie, Krakov, Brusel, Birmingham nebo Kodaň. Už jste je navštívili na Vánoce?

Související články

Další články