Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Praha i letos obhájila své místo v top 5: Máme jedny z nejhezčích trhů na světě!

žebříček
Rozsvícení vánočního stromu na Staroměstském náměstí proběhlo již 1. prosince 2018 a přišly se podívat tisíce lidí z celé České republiky. Kromě nádherného stromu se Praha může chlubit těmi nejhezčími trhy na světě! Podle CNN je to u nás hezčí než v Londýně či Berlíně.

I když pražské vánoční trhy nejsou nejnavštěvovanější na světě, zařadily se podle žebříčku CNN do TOP 5 nejkrásnějších na světě! Za sebou jsme nechali města jako Berlín, Brusel, Barcelona či Budapešť!

Praha se letos umístila na čtvrtém místě. Nejhezčí letošní trhy patří letos Francii, konkrétně městu Štrasburk. Na druhé příčce je Rakousko a jeho nádherné vánoční trhy ve Vídni. Na třetím místě je Montreal v Kanadě.

Pětici těch nejlepších uzavřela italská Florencie. I když newyorské vánoční trhy jsou nejnavštěvova­nějšími na světě, neprobojovaly se ani do TOP 10.

Pražské vánoční trhy potrvají až do 6. ledna 2019. Vánoční strom je letos nepřehlédnutelný! Smrk má osm tun a pochází ze zahrady rodinného domu na Liberecku. Měří dvaadvacet metrů a rostl 61 let.

Mohlo by vás zajímat

Další články