Praha horší než Afrika: Hvězda Ulice Petr Vacek popsal otřesný zážitek z autobusu
Všude dobře, doma nejlíp. Alespoň to si do dneška myslel český herec Petr Vacek. Uvítání, kterého se mu ale dostalo po návratu z Afriky do Česka, ale rozhodně nečekal. Prožil si totiž nepříjemnou situaci hned v letištním autobuse, kde se setkal s velmi neurvalým chováním jednoho z řidičů. Redakce eXtra.cz s ním o tomto nepříjemném zážitku mluvila.
Pro lidi, kteří se z Letiště Václava Havla v Praze potřebují přepravit co nejrychleji do centra, existuje pohodlná možnost. Za sto korun vás autobus pohodlně a bez stresu doveze přímo do centra města, na zastávku Hlavní nádraží. Takové služby chtěl využít i herec Petr Vacek, kterého nejvíce televizních diváků bude znát ze seriálu Ulice.
„My jsme z letiště chtěli chtěli jet tou linkou AE, která jede z letiště na hlavní nádraží, docházeli jsme k autobusu na poslední chvilku, on už skoro zavíral dveře, tak jsem na něj mával, jestli s ním můžeme k Hlaváku. Řidič už byl ale asi nějaký naštvaný předem, protože říkal tak jo, ale jdete pozdě,“ říká Petr Vacek v rozhovoru pro eXtra.cz. Herec řidiči následně poděkoval, že počkal.
„Já jsem platil kartou, řidič byl nervózní z toho, že to trvá dlouho, že to nějak nefunguje. A v téhle situaci můj syn, kterému je patnáct let a chtěl to urychlit, vzal za jízdenku, jako že si ji vezme. A tím se zasekl strojek na jízdenky. To toho řidiče totálně vytočilo, že nám říkal, že máme počkat, vstal, vyrval z mašinky lístky a hodil nám je na zem. Prostě jak psům, do vchodu,„ líčí nepříjemný zážitek teď už smějící se Vacek. “Syn vidí staršího člověka, tak se mu omlouvá. A tamten, s odpuštěním zakomplexovanec, nám je hodí na zem,“ uzavírá.Herec to pak porovnává se svými zážitky na dovolené. „Já jsem byl teď měsíc v Africe, viděl jsem se s bílýma, s černýma, kteří mezi sebou mají spoustu problémů, navzájem se nesnáší, je tam kriminalita, ale nikdo si tohle k nikomu absolutně nedovolí. Lidi se k sobě ve veřejném prostoru chovají slušně, protože jde o kšeft,“ srovnává své zážitky z posledních týdnů s nemilou zkušeností s prvním zaměstnancem služeb v Praze.
Vacek připouští, že samozřejmě může jít o selhání jednotlivce. „My máme v Praze jeden z nejlepších systémů městské na světě a jeden takový kre*én, ten zničí práci tisíců lidí,“ říká herec a dodává, že na řidiče vyplnil stížnost na webu Dopravního podniku. Tomu poslala dotaz na incident i redakce eXtra.cz, ale zřejmě i vzhledem k tomu, že se vše stalo v neděli, odpověď zatím nedorazila.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Dobrodružka Soukupová zavzpomínala na hanbatou reklamu: Nahota ji nerozhodila

Michael ze Survivoru vytočil doběla dokonce i Jacka Hamida. Za zradu se dočkal tvrdého odsouzení

Divoké první rande Kate Matl. Čerstvých osmnáct, spousta alkoholu a útěk na tajňačku

Velké přání Warwicka Davise: Profesor z Harryho Pottera by chtěl být občas neviditelný

Hvězda Stranger Things v Česku: Při tvoření Vecny se inspiroval v hororech a práskl trapný moment z natáčení

Netradiční výchova Simony Krainové. Na přísnost a domácí úkoly má chůvu, sama děti rozmazluje

Pavel Novotný dostane nakládačku i za Aničku Slováčkovou. Benda bere zmlácení starosty jako povinnost

Papež František se teď podruhé narodil, říká farář Bílé Czendlik. Ve škole mu učení šéfa zakazovali jako marxismus

Lenka Vlasáková vyhnala Jana Dolanského z domu. Sám zamíří na dalekou expedici

Jiří Lábus v nejistotě. Hrozí mu, že bude bez práce, stále doufá v zázrak

Herci utrpěli ošklivý šok: Lábus, Dejdar či Vacek na dlažbě, Ypsilonka se nenávratně ruší

Nejobletovanější herec na tiskovce Novy: Seladon Petr Vacek okouzlil nejednu krásnou herečku
