Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Praha byla opět zvolena nejkrásnějším městem Vánoc. Předběhla Vídeň nebo New York

Nádhera!
Zdroj: profimedia.cz
Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím v roce a světové metropole každoročně bojují o to, aby jejich město bylo tím nejvánočnějším. Jenomže tentokrát na první příčce skočila Praha. A když se podíváte na její vánoční snímky, tak se nebudete ani divit.

Blíží se Vánoce a Praha je opět středem dění. Opakovaně se potvrzuje, že hlavní město České republiky je nejkrásnější v období Vánoc. Server CNN News každý rok sestavuje seznam nejkrásnějších mís­t.

Tentokrát uveřejnil žebříček týkající se míst, která jsou nejhezčí o Vánocích. Samozřejmě, že mezi spoustou měst nesmí chybět Praha. Ještě lepší zpráva pro nás je to, že se Praha suverénně umístila na prvním místě.

CNN tvrdí, že právě v Praze jsou hlavním lákadlem drobnosti jako svařené víno, nebo pečené kaštany. Navíc vánoční Praha je opravdu kouzelná a vypadá jako z pohádky.

„V prosinci se hlavní město České republiky stává zimní krajinou divů, kterou musíte vidět, abyste tomu uvěřili. Jeho středověká architektura je nádherně osvětlená a místní adventní trhy patří k nejlepším na světě. Navíc je zde mnoho atrakcí zdarma, takže neutratíte jmění“, píše server.

Na druhém místě skončila Vídeň a na třetím Taos v Novém Mexiku.

Související články

Další články