Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Praha byla opět zvolena nejkrásnějším městem Vánoc. Předběhla Vídeň nebo New York

Praha byla opět zvolena nejkrásnějším městem Vánoc. Předběhla Vídeň nebo New York
Zdroj: profimedia.cz
Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím v roce a světové metropole každoročně bojují o to, aby jejich město bylo tím nejvánočnějším. Jenomže tentokrát na první příčce skočila Praha. A když se podíváte na její vánoční snímky, tak se nebudete ani divit.

Blíží se Vánoce a Praha je opět středem dění. Opakovaně se potvrzuje, že hlavní město České republiky je nejkrásnější v období Vánoc. Server CNN News každý rok sestavuje seznam nejkrásnějších míst.

Tentokrát uveřejnil žebříček týkající se míst, která jsou nejhezčí o Vánocích. Samozřejmě, že mezi spoustou měst nesmí chybět Praha. Ještě lepší zpráva pro nás je to, že se Praha suverénně umístila na prvním místě.

CNN tvrdí, že právě v Praze jsou hlavním lákadlem drobnosti jako svařené víno, nebo pečené kaštany. Navíc vánoční Praha je opravdu kouzelná a vypadá jako z pohádky.

"V prosinci se hlavní město České republiky stává zimní krajinou divů, kterou musíte vidět, abyste tomu uvěřili. Jeho středověká architektura je nádherně osvětlená a místní adventní trhy patří k nejlepším na světě. Navíc je zde mnoho atrakcí zdarma, takže neutratíte jmění", píše server.

Na druhém místě skončila Vídeň a na třetím Taos v Novém Mexiku.

Související články

Další články