Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Prague Fashion Week: Adam Mišík vypadal, že si odskočil z těláku, a Osmany nudil

Co na ně říkáte?
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 64 fotografií
Probíhající Fashion Week si nenechal ujít ani zpěvák Adam Mišík (20), ani módní návrhář Osmany Laffita (52). Někteří diskutující na sociálních sítích se právě Adamovi posmívají za to, že ve svém outiftu vypadal, jako by si zrovna odskočil z tělocvičny a Osmany je naopak příliš nudil. Jak to tedy je? Je pražský Fashion Week jen navoněná bída?

Pražská smetánka si tentokrát nenechala ujít Fashion Week. Každý, kdo něco znamená se na téhle události alespoň mihl. Samozřejmě, že se neřešilo nic jiného, než kdo v čem přišel, jak u toho vypadal a zda okouzlil, nebo úplně propadl.

U zpěváka Adama Mišíka jsme většinou zvyklí na to, že do společnosti chodí v modelech, které u lidí budí velmi rozpolcené reakce. Vesměs mu to ale sekne a vkus má poměrně dobře nastavený. Jenomže tentokrát podle některých šlápl vedle.

Na Fashion Week dorazil v mikině a vypadal, že si právě odskočil z tělocvičny z florbalu. Zrovna u takové události jsme očekávali, že všem přítomným vytře zrak. To se ale bohužel nestalo. Další, kdo svým model spíše nudil byl Osmany Laffita.

U módního návrháře bychom teda čekali mnohem větší odvaz než šortky s černými punčochami a obyčejným tričkem. Navíc se celý sladil do černé barvy a v davu lidí zanikl.

Související články

Další články