Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Pradlena ze Slovenska se učí mít ráda své dítě: Komplikace v Ulici těsně před Vánoci

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
ulice
Katarína i Matěj si prošli v posledních týdnech hodně těžkým obdobím. Teď se vše jako mávnutím kouzelného proutku změní. Stačí jedna skvělá zpráva, aby se spustila lavina, která převálcuje vše negativní. Malého Vincenta konečně pustili z nemocnice a Katarína si k němu hledá cestu. Jakmile se ale vyřeší jeden problém, nastane druhý. Co zásadního se dnes stane v Ulici?

Katarína je tou nejšťastnější mámou na světě. Zase se jí vrátila její jiskra, opět to je ta stará Katarína, která dokáže Matěje překvapit i ve chvíli, kdy to ani v nejmenším nečeká. Tentokrát Katarína otevře bez předchozího varování téma Barcelona.

Katarína měla po porodu zpočátku velké problémy. Dlouhou dobu jí trvalo, než vůbec zvládla za malým Vincentem do porodnice přijít. Naštěstí našla v sobě chybějící mateřský cit a ledy mezi Katarínou a Vincentem byly prolomeny.

Jenomže nastává další problém, a to je společná cesta s Matějem a Vincentem do Barcelony. Matěj považuje kapitolu s názvem Barcelona za uzavřenou. Šéf potřebuje, aby se tam přestěhoval co nejdříve, ale vzhledem k tomu, čím si nyní prošli s Katarínou a malým Vincentem, to Matěj považuje za naprosto nereálné.

Katarína to však tak černě nevidí, neboť ví, jak moc se tam Matěj těšil. Proto vymyslí něco, co Matěje hodně překvapí. Co Katarína navrhne Matějovi? Jak si to představuje dál? Co na to Matěj? Jací dědové jsou Tomáš a Václav? A čím Katarína nanovo šokuje?

Související články

Další články