Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pradědeček se stal prababičkou. Muž se v 90 letech mění v ženu!

Pradědeček se stal prababičkou. Muž se v 90 letech mění v ženu!
Zdroj: profimedia.cz
Patricia Davies (90) byla dříve mužem Peterem. Od svým třech let se ale cítila být více ženou. Styděla se za to, a tak celý život trpěla v nesprávném těle. Odvahu našla až na prahu 90 a nyní se mění v ženu.

Patricia Davies od tří let věděla, že se cítí být více ženou než mužem. Rozhodla se to ale tajit, protože nenašla odvahu k tomu jít s pravdou ven. V mládí sloužila v armádě a byla známá jako Peter. Jediný, kdo o tom věděl, byla manželka, které se v roce 1987 svěřila

Ta měla pro svoji lásku pochopení a nevadilo jí, že nosí ženské šaty a šperky. Vše se ale muselo dít jen za zdmi jejich domova, aby se jim nikdo neposmíval. "Nechtěla jsem si hrát s panenkami ani s vojáčky. Snila jsem o žehlicím prknu. Když jsem viděla Petera Pana, chtěla jsem být vílou," řekla Patricia.

K veřejnému přiznání se nakonec odvážila až nyní ve svých devadesáti letech, šest let po smrti své manželky A dokonce podstupuje hormonální léčbu. "Vždy mě přitahovaly ženy, ale ne sexuálně. Nejsem homosexuální. Ženy mě zajímaly, protože jsem chtěla být jako ony," řekla Patricia, která je šťastná, že může být veřejně ženou.

Související články

Další články