Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Pradědeček roku: Vnučku (†2) vyhodil z okna v 10. patře, myslel si, že se nic nestane

Zdroj: reprofoto youtube.com/CBS This Morning
+ Dalších 5 fotografií
obrovská tragédie
Tragédii, kterou nadosmrti nedostane z hlavy, zavinil pradědeček teprve dvouleté dívenky. Na zaoceánské lodi mu vypadla z okna a na místě zemřela. Na vině je kromě nezodpovědnosti i starcova barvoslepost, do poslední chvíle byl přesvědčen, že okno je zavřené a s vnučkou se z něj dívají přes sklo.

Že se měl kvůli špatnému zraku chovat opatrněji, to už dobře ví Salvatore Anello, jenž zavinil smrt své pravnučky Chloe (†2). Rodinná dovolená na zaoceánské lodi byla nádherná, ve vteřině se však změnila v pekelnou tragédii.

Dědečka totiž dlouhodobě trápí zrak a je barvoslepý. Když se s holčičkou díval z okna, vůbec nepostřehl, že je otevřené. Ačkoliv neúmyslně, Chloe v podstatě z okna vyhodil. Vůbec nevěděl, že před sebou nemá sklo, ale vzduchoprázdno. Pád z 10. patra dívenka nepřežila. Přestože okamžitě zasáhli záchranáři, zraněním bohužel na místě podlehla. Neštěstí se stalo, zrovna když loď kotvila v Portoriku, a upozornil na něj britský portál thesun.co.uk.

Zdrcený muž se před kamerami rozplakal. „Vůbec jsem netušil, že tam není žádné sklo a potom bylo už příliš pozdě. Stalo se to ve vteřině. Bylo to jako zlý sen, jako by se mi to jenom zdálo,“ řekl Anello americké televizi CBS.

Za neúmyslné zabití vnučky může vyfasovat i několik let za mřížemi, bude ale záležet, do jaké míry přihlédne soud k jeho zrakovým vadám.

Mohlo by vás zajímat

Další články