Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pracovní portál nebo seznamka? Koukněte, jaké české krásky hledají práci!

Zdroj: https://staffito.com/
+ Dalších 10 fotografií
Na tuzemský trh práce nedávno vstoupil nový pracovní portál Staffito. V jeho nabídce jsou převážně ženy, ale občas se tam najde i nějaký muž. Ostatně sami se můžete přesvědčit v naší fotogalerii. Skoro to vypadá, že díky fotografiím, které uživatelé na Staffitu prezentují, si pracovní portál spletli se seznamkou.

„Přiznám se, že mě také zaskočilo, jak krásné dívky se k nám přihlásily, aby u nás našly práci. Na druhou stranu, spousta zaměstnavatelů u nás hledá například hostesky, a když vidí, jak vypadají, můžou si snadno vybrat,“ vysvětluje ředitel portálu Staffito Jan Gabaj.

„Oproti ostatním pracovním webům jsme mnohem jednodušší, jak pro lidi, co práci hledají, tak pro společnosti, které je nabízejí a proto se k nám hlásí spousty uživatelů. A možná si někdo myslí, že díky nové práci najde i novou lásku, což se nám už samozřejmě mnohokrát stalo,“ dodává Gabaj.

„Vzhledem k tomu, že Staffito máme postavené tak, aby co nejlépe reagovalo na aktuální požadavky na trhu práce, kde už není nejdůležitějším faktorem dosažené vzdělání, ale ochota se učit a maximální flexibilita, tak máme v nabídce hodně mladých lidí, kterým tohle vyhovuje.,“ říká ředitel Staffita.

Všechny fotky uživatelů, které jsme na Staffitu našly, jsou prý reálné. V tom případě se mají čeští zaměstnavatelé opravdu na co těšit. Ve fotogalerii najdete snímky několika uživatelů, které jsme pro vás vybrali. Co na ně říkáte? Jestli chcete vidět další uchazeče o zaměstnání jděte na Staffito ještě teď!

Související články

Další články