Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pracovní horoskop, který o vás prozradí vše: Panny jsou puntičkářské a Býci zase lenoši

Zdroj: profimedia.cz
Pojďme se se podívat na to, jaký mají vztah k práci jednotlivá znamení. V tomhle ohledu narazíme na pořádné lenochy, ale i dříče. Tak jak jste na tom vy?
 • Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi jsou rození kariéristé. Mají sice vlastní hlavu, a tak to s nimi nebývá vždy lehké, ovšem o jejich pracovních výkonech se nedá říci jediná špatná věc. Lvi se nejvíce najdou ve vedoucích pozicích, kde nikomu jejich svéhlavost nevadí.

 • Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou naprosto průměrní pracovníci. Asi nepůjde o extrémně cílevědomé jedince, ovšem pokud chtějí peníze, dokáží je vydělat. Tito lidé jsou takový střed mezi pracovitostí a leností a to není nikdy na škodu.

 • Panna (24. 8. – 23. 9.)

Jde o pracovitá stvoření, která svou práci dělají naprosto dokonale. Mají velký smysl pro detail a jde i o dochvilná stvoření. Proto jsou Panny ve své práci většinou hodně úspěšné a oblíbené.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud se Beran pro svou práci nadchne, pak je rozhodně úspěšný a finančně zabezpečený. Trochu horší je to ovšem v případě, že vykonává práci, z které nemá radost a která ho netěší. To se pak zrovna dvakrát nepředře a jeho výsledky jsou mizerné.

 • Štír (24. 10. – 22. 11.)

Větší lenochy než Štíry asi těžko poznáte. Štíři mají skutečně ručičky dozadu a pracovat se jim opravdu nechce. Vyžívají se v různých pochybných obchodech a kšeftech. Slušná a pořádná práce jim moc nevoní.

 • Rak (22. 6. – 23. 7.)

Raci milují peníze, a tak není divu, že jsou v práci velmi precizní a úspěšní. Je jim jedno, jakou dělají práci, hlavně že jsou za to peníze a oni se můžou postarat o svou rodinu a uspokojit svoje potřeby.

 • Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Tito lidé bývají v práci velmi zpomalení. Ne že by pracovat nechtěli, to naopak. Vše jim ale dlouho trvá a než něco pochopí, radši si to uděláte sami. Blíženci si tedy cíleně hledají povolání, kde není rozhodující čas a kde můžou být v klidu a v pohodě.

 • Býk (21. 4. – 20. 5.)

Býci jsou stvořeni pro celoživotní relax. Práce jim prostě nic neříká, a pokud nemusí, tak do ní nechodí. Jde taky o mistry výmluv a omluvenek. Pokud tedy chcete do vedoucích pozic přijmout Býka, radši si vyberte jiného kandidáta.

 • Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou v práci spokojené, pokud ji perfektně znají. Nerady se učí novým věcem a přepínají se. Rozhodně nejde o líné jedince, ovšem čas s rodinou a přáteli je naplňuje rozhodně mnohem víc než nějaká kariéra.

 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři svou pracovní aktivitu mění v různých vlnách. Chvíli pracují naplno, pak si zase potřebují dát takovou lenošskou pauzu. Pro zaměstnance nic moc, pokud je ovšem Vodnář podnikatelem, nejsou tyhle vlny žádným problémem.

 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi se dlouho hledají, poté, co si ovšem ujasní, co od zaměstnání a od života chtějí, stávají se z nich velmi úspěšní lidé. Rozhodně nejde o líné lidi, a tak si každý zaměstnavatel přeje přesně Kozoroha.

 • Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou klasičtí kariéristé. Za svým cílem jdou klidně přes mrtvoly a nebojí se chodit do extrémů. Ve své práci jsou ale perfektní. Mají dobré komunikativní schopnosti a velkou představivost. Se Střelcem rozhodně nikdy nebudete strádat.

Související články

Další články