Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Prachařovi po sto letech ve společnosti: Agáta jenom zářila, Jakub vypadal přísně

+ Dalších 28 fotografií
trhák
Slavnostní předpremiéra snímku LOVEní byla úspěchem nejen pro snímek, ale i pro jeho hlavní hvězdy a jejich doprovod. Zatímco Ester Geislerová oblékla elegantní šaty s hadím motivem, Agáta a Jakub Prachařovi přišli oděni poněkud ležérněji a herec vynesl do společnosti velmi zajímavé boty, které na sebe poutaly pozornost všech přítomných.

Ester Geislerová byla stoprocentně tou největší hvězdou slavnostní předpremiéry komedie LOVEní. Krásná herečka, která ve snímku ztvárnila roli odkopnuté Elišky, oblékla šaty s hadím vzorem, které doplnila o černou kabelku a boty. Celkový look doladila zelenými náušnicemi a decentním večerním líčením, díky čemuž byla za královnu večera.

Jakub Prachař do společnosti na premiéru vyvedl manželku Agátu Prachařovou. Rozhodně se jim nedá upřít, že na sebe dovedou upoutat pozornost. Zatímco Agáta vynesla neuvěřitelnou plyšovou kabelku, jež oranžově svítila až do dálky, u Jakuba Prachaře všichni zaměřili pohled na jeho originální boty, které barevně ladily s kabelkou jeho družky.

Evelyn Kramerová, která ve snímku hraje nejlepší kamarádku Ester Geislerové, vyšla do společnosti oděna velmi elegantně. Její černý model doplněný o zelené sáčko a náhrdelník působil skvěle. Kramerová se navíc umí skvěle nalíčit a vypadala dokonale.

Na snímky z předpremiéry se můžete podívat v galerii. Půjdete na LOVEní do kina?

Mohlo by vás zajímat

Další články