Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Prachařová si věří: Jenže molo není photoshop, Aguš

Zdroj: archiv
+ Dalších 25 fotografií
Agáta Prachařová se objevila po dlouhé době na přehlídkovém mole, ale to neměla dělat. Veřejnosti se její počínání zrovna nelíbí. Na to, aby mohla po druhém porodu veřejně hupsnout do bikin, by potřebovala ještě pár kilo shodit.

Na sociálních sítích se celý víkend neřešilo nic jiného, než postava Agáty Prachařové (32). Ta si podle některých diskutujících dovolila až moc, když s takovou postavou vyšla na přehlídkové molo v plavkách. Lidé se ale stále nemohou shodnout na tom, zda je její tělo jen chodící rosol, nebo odvážný tah matky dvou dětí.

Agáta se stala terčem dost nehezkých posměšků a velké množství lidí srovnává její tělo s fotografiemi na Instagramu, kde vypadá naprosto dokonale. Jde pouze o dobrý úhel, nebo si manželka Jakuba Prachaře upravuje fotografie k dokonalosti?

V galerii naleznete fotografii, na které uvidíte dopodrobna zvýrazněné partie, které lidi nejvíc šokovaly. I když je jasné, že po dětech asi žádná dáma nemá dokonalé tělíčko, módní přehlídky by Agáta zatím měla vynechat, vzkazují fanoušci.

Související články

Další články