Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Prachařova múza Diana Mórová získala prestižní ocenění, Slováci ji za to lynčují!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 53 fotografií
Karma?
Slovenka roku je prestižní anketa, do které jsou nominovány ženy, které se o něco zasloužily anebo měly nějaký přínos pro Slovensko. Jedenáctý ročník ankety má Slovensko za sebou a sošku si z něho odnesla i momentálně hojně diskutovaná herečka Diana Mórová (49). Ta získala ocenění v kategorii umění a kultury. S tím ale příliš slovenská veřejnost nesouhlasí, a co víc, Mórovou na internetu za její ocenění doslova lynčují!

Herečka Diana Mórová na vyhlášení prestižní ankety Slovenka roku sice zazářila v opulentní róbě, za kterou by se nemusela stydět ani na červeném koberci v Hollywoodu, nicméně ocenění, které získala, jí zdá se moc lidí nepřeje. Z komentářů, které se hemží v internetové diskuzi, je vidět, že je to pěkně kvítko. U nás se v posledních týdnech nechvalně proslavila v souvislosti s údajnou nevěrou s ženatým Jakubem Prachařem (35) a ani na Slovensku tuto dámu nevnímají o nic vážněji.

„Co tak úžasného udělala kromě zubení se jako kobyla na každého chlapa? To už i za tohle se dostává ocenění? Sodoma, Gomora,“ napsala jedna z diskutujících a spoustu dalších se k ní přidalo. „Za co to dostala?? Za ty hysterické předpubertální projevy v té talentové soutěži??“ píše další rozhořčená komentující.

„To je snad sen… Ale zlý sen… Kdo to vůbec hodnotí?“ ptá se nevěřícně další z diskutérů. Zdá se, že herečku spousta lidí v lásce nemá a vlastně ji ani jako dobrou herečku nevnímají. I když má jistě řadu obdivovatelů a fanoušků, nelze přehlédnout, že je vnímána jako herečka afektovaná a ne příliš kvalitní.

I když se Slovákům nelíbí, že ocenění za umění a kulturu dostala právě Mórová, nic nezmůžou a mohou se akorát tak negativně vyjadřovat k její osobě na internetu. Kromě účinkování v soutěži Česko Slovensko má talent není Diana u nás příliš známá, a tak nemůžeme její herecké výkony tolik posoudit. Třeba se v budoucnu proslaví v Čechách i kvůli něčemu jinému, než je nevěra se ženatým mužem…

Související články

Další články