Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Prachařová je SUPERMÁMA! Agáta ukázala snímek, ze kterého si musel na zadek sednout i manžel Jakub

+ Dalších 30 fotografií
Ještě před pár týdny to vypadalo, že Agáta Prachařová a její manžel Jakub definitivně půjdou od sebe. Vše spělo k rozvodu, když navenek vyplavaly jejich milenecké avantýry. Nakonec oba zažívají velkou lásku a těší se na miminko. Alespoň podle snímku, kterým se Agáta pochlubila...

U Prachařových je aktuálně vše zalité sluncem. Mají se moc rádi a nevěry už jsou zapomenuty. Bývalá modelka se rozhodla, že se z ní stane věrná žena a bude se místo jiných poměrů soustředit na miminko.

„Při prvním těhotenství jsem moc těhotenské oblečení nepotřebovala… Holt opotřebované tělo,“ uvedla ke snímku Agáta, na němž je vidět, jak se jí zvětšuje bříško. Momentálně si užívá rodičovskou roli a podle všeho se těší, až s manželem a synem Kryšpínem vycestují na dovolenou.

Modelka nedávno velmi aktivně sháněla informace o Dubaji, a tak je pravděpodobné, že tam manželé zamíří. Zřejmě půjde o usmiřovací dovolenou.

Mohlo by vás zajímat

Další články