Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Prachař si hýčká poklad: Sara Sandeva ukázala dokonalé tělíčko v plavkách

Sara Sandeva ukázala svou postavu v plavkách
Zdroj: Se souhlasem Sary Sandevy
+ Dalších 12 fotografií
půvab

Jakub Prachař (39) si po svém boku hýčká skutečný poklad. Sara Sandeva (25) je nejen talentovaná herečka, ale také velmi půvabná žena. Pár se nedávno vrátil z Malediv, kde si užili zaslouženou luxusní dovolenou. Avšak až nyní herečka sdílela na sociálních sítích pár svých snímků v plavkách. Podívejte se, jak jí to sluší.

Jakub Prachař a Sara Sandeva nepatří mezi páry, které detaily svého soukromí pravidelně vytrubují do světa. Naopak si ho velmi střeží a zdá se, že jsou opravdu šťastní.

Herci si nedávno užili zaslouženého odpočinku a vyrazili na Maledivy. Avšak až nyní se krásná herečka pochlubila několika snímky v plavkách, které jsou velmi úsměvné.

Sara se ukázala v plavkách

"Tak tady teď opravdu nejsem. Happy monkey," napsala Sara Sandeva na svůj Instagram.

"To je nádherná postava," polichotila Saře jedna z fanynek. "Jak to děláte, že vypadáte stále, jako byste měla 15 let?" zeptala se další sledující, které herečka odpověděla, že za tím nestojí nic jiného než geny.

Pár zazářil ve společnosti

Po návratu z dovolené se herci ihned vrhli do svých profesí. Po delší době společně zazářili i ve společnosti, a to na slavnostní premiéře snímku Vánoční příběh, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Je to právě Sara, která hraje ve filmu jednu z hlavních rolí, a proto byl Jakub tentokrát jejím doprovodem. Dokonce si před fotografy vyměnili i několik polibků.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy